Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nemvárt után, hányadik...

A nemvárt után, hányadik napon mutatta ki a teszt, h. babásak vagytok? És hány tesztet csináltatok addig?

Figyelt kérdés
Nekem ma 7. napja h. késik,sosem késett még ennyit,és nem is érzem,h. meg akarna jönni.De a mai,és a keddi gabriel tesztem is negatív volt.
2009. aug. 20. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt 2 nappal reggel a Clearblue elég erősen kimutatta a babát. Aztán még csináltam 3 tesztet, majd a 6.héten mentem el nőgyógyászhoz.
2009. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekem a nemvart elott mar 5 nappal kimutatta, de szellemcsiknak veltem, 3 napra ra (2 nappal a nemvart elott) mar hatarozottan latszott. de sokaknak csak az elmaradt mensi utan napokkal mutatja ki. en 25 os erzekenyseguvel teszteltem.

kivanom, hogy babas legyel!

10+3 km

2009. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A nem várt előtti délután pozitív lett a: Clearblue, medilab, lily one Step is. Én akkor ennyit csináltam mert volt itthon és nem hittem az elsőnek. :) Pár nap múlva ismételd meg, ha nega, jövöhéten menj dokihoz, mert vagy baba vagy más miatt késik.
2009. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egyet csináltam, a nemvárt utáni este, erős kétcsíkos lett
2009. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nappal a nemvárt után lett csak pozitív a teszt. Illetve hát akkor csináltam meg a tesztet, az volt az egyetlen a hónapban, amit elvégeztem. De az már elég erősen pozitív volt. Ha ez jelent valamit, nekem végig meg fog jönni érzésem volt.
2009. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia,nekem a nem várt elött 3 nappal lett pozitiv a clearblue.Ezután még másnap délután csináltam mégegyet,azt hiszem lily volt a neve.30 napos ciklusaim vannak és a 27-ik napon lett reggel pozitiv.24 hetes kismama
2009. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem a nevart elott egy nappal lett egy alig lathato nagyon halvany csikom egy 10-es erzekenysegu tesztel. Masnap megismeteltem egy Clear blue-val es azon mar egesz jol latszott a tesztcsik. Talan nallad kesobb fogant a baba azert nem mutatja meg ki. Ha szamit valamit nekem egy 36 napos ciklusban fogant a babam a 22-dik napon. A halvany csikos tesztet a 35-dik napon csinaltam. Tehat ha nem tudom pontosan mikor fogant a baba akkor nekem a 30, 31, stb napon meg negativ lett volna a tesztem. Hu, remelem ertheto voltam. Poz\itiv tesztet kivanok neked!


13+2 hetes kismama

2009. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3 héttel, de nekem 45 napos és rendszertelen ciklusaim voltak. 3 tesztet csináltam (kb hetente).
2009. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mint utólag kiderült május 3-a környékén fogant a kiscsajunk, 8-án kellett volna megjönnie, 11-én csináltam tesztet, amit én negatívnak láttam, de lehet, hogy haloványan már ott volt az a csík. utána egy héttel a doki is azt mondta, hogy nincs baba. Pedig volt (-: 18 hetes km
2009. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem 28 napos ciklusaim vannak,és ha baba van a dologban,akkor a ciklusom 18. napján fogant.Még mindig nem jött meg,ma a 8. napja.Ma arra keltem,h. nagyon szó szerint fájnak a mellbimbóim,és kihegyesedtek.Már nem igazán bízom h. baba,mert a tegnapi teszt
2009. aug. 21. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!