Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként hova mehetnénk...

Kismamaként hova mehetnénk hotelbe "nyaralni", üdülni? Jövő tavasszal szeretnénk

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam igazán üdülni, de most szeretnénk egy amolyan megkésett nászutat, Magyarországra mennénk, a Dunántúlra gondoltam. Wellness szállóba mennénk, bár én nem tudok úszni, de esetleg masszázsokat igénybe vehetnék? Márciusban leszek az ötödik hónapban. Írnátok nekem az élményeitekről?

2012. dec. 10. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer is voltam a terhességem alatt wellness hétvégén. Előtte elmentem dokihoz, látta,zárva volt a méhszáj, így igazából a fürödhettem. Azt mondta nagyon meleg termálvízbe ne menjek, de azon kívül pancsoljak nyugodtan.

Viszont a masszázst nekem ott a szállodában nem javasolták, így az kimaradt!

2012. dec. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Masszázsokat kapásból elfelejtheted....Kismamaként nem igazán ajánlott.Az első 3 hónapban meg kifejezetten tilos.

Szerintem bárhová elmehetsz pihenni ahová jól esik.Nem halálos beteg vagy,hanem kismama. :)

Én olyat helyet választanék ahol nem kell sokat menni A pontból B pontba,és ahol a városban is van látványosság.


26 hetes kismama

2012. dec. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kismamaként nehéz fürdős helyre menni.Nem mehetsz meleg vízbe, tilos a masszázs, nem javasolnám a szaunát, infraszaunát, még a gőzfürdőt sem. Én voltam úgy terhesen egy élményfürdőben a családommal, hogy a férjem meg a gyerekem vígan lubickoltak, míg én a nyugágyon újságot olvasgattam, és néha úsztam egy picit. A nőgyógyászom azt mondta, csak az úszás a biztonságos kb. 30 C fokos vízben, az viszont jót tesz a kismamának. Hát így tudsz bevállalni wellnesst.

Viszont ha majd megszületik a pici, tudok ajánlani egy jó programot. Nekünk 4 hós volt a kisebbik, amikor voltunk velük Hajdúszoboszlón, élményfürdőben. Egy egész szint Babavilág, csak a piciknek kialakítva, egy álom volt. Külön szoptatószoba, játszóház, minden korosztálynak megfelelő medencék, babakocsit, hordozót is lehetett bentre igényelni.

Terhesen nem tudom... Csak akkor menjetek wellnessre, ha akkor is jól érzed majd magad, ha ezeket a szolgáltatásokat ki kell hagynod.

2012. dec. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel a magzatvíz is kb. 36 fokos, addig a hőfokig vízbe is mehetsz. Nem is nagyon szokott melegebb lenni a víz a wellness szállodákban.

Nyugodtan menj! Ez csak állapot, nem betegség!:) Jó pihenést!

2012. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek! Nem bánnám ha kihagynám a masszázst és a "wellness"-részét, én is olyan helyre gondoltam ahol kimehetnénk a városba is sétálni... Valaki tud ilyen helyet? :O
2012. dec. 11. 08:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Medence, pezsgöfürdö, szauna nem ajánlott, nem sok választás marad... Városnézés, bár attól függ mekkora a pocakod, bírod e a jövés-menést.
2012. dec. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!