Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit ért, értett jósló...

Ki mit ért, értett jósló fájás alatt? Mit éreztetek, Mikor elkezdődtek a jóslók, rá mennyi időre született meg a baba?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én is most este kérdeztem. Nekem a jósló fájás olyan megjön érzés, és néha a derekam is fáj és keményedik a hasam. Én ezt értem alatta, ill. erre mondták nekem hogy ezek jóslók. De még nem szültem, remélem pár hétig még nem is fogok.

Szép estét kívánok!

2009. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A jósló olyan, mint az igazi eleje, csak elmúlik :D azaz a jóslóból is lehet rendes fájás idővel, ha erősödik, nem múlik el. Pl meleg fürdővel, zuhannyal lehet nézni, ha enyhül, jósló, ha nem, rendes fájás. Olyan menstruációs görcs szerű, kisugározhat derékba, hátul keresztcsontba, kakilás szerű érzés. Akár hetekig is lehet jóslód semmit nem jelent, kinek mikor jelentkezik.
2009. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
NEKEM MAJD SZÉT SZAKAD A DEREKAM A VESÉM KÖRNÉKÉN.KB 2 NAPJA,ÉS NÉHA SZÚRKÁL A HASAM.KEMÉNYEDÉS NINCS.A MÉHSZÁLYAM 2100 A LEPÉNY 2 FOKBAN ÉRETT,VISZONT FEHÉR FOLTOS MINTHA DOHÁNYOZNÉK,PEDIG SEM ÉN SEM A KÖRNEZETEMBEN NEM DOHÁNYZIK SENKI. 30 HETES A BABA DE 32 HETESNEK FELEL MEG!!REMÉLEM MÉG BENT MARAD.......!!!!
2009. aug. 20. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!