Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok,...

13 hetes terhes vagyok, tegnap egy konzerv esett a lábujjamra rettenetesen fáj hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Üdv. Mindenkinek!

Sajnos tegnap pakolászás közben szerencsétlenkedtem és egy fél kg-s konzerv kutyaeledelt levertem a polcról és pont a nagylábujjamra esett. A körmöm fele elég csúnya lilásfekete lett és rettenetesen fáj, lüktet az egész ujjam.

Borogattam egész éjjel, de az eddig nem igazán segített.

Még cipőt sem tudok felvenni.

Éjjel alig aludtam annyira fáj.

Hogyan kezeljem?



2012. dec. 10. 08:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Talán el kellene menni orvoshoz
2012. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
sok mindent nem tudsz csinálni. ha orvoshoz mész, az lekapja a körmöd. ha nem mész, max leesik. de fájni az orvos után is pont annyira fog, mint nélküle. pár nap alatt elmúlik a fájdalom egyébként.
2012. dec. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Ez hogy jön ebbe a kategóriába?
2012. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Azért nem is megyek orvoshoz, mert nem csinálhatnak velem semmit.

Röntgenre nem mehetek, gyógyszert, krémet nem tud olyat mondani amit használhatok.

A körmömet meg nem engedem leszedni. Túl sok olyat hallottam, hogy az meglátszódhat a babán (pl. neki is hiányozni fog egy körme). És szerencsére nem 100% hogy leeseik a köröm ilyenkor, remélhetőleg fél év alatt lenő...

inkább házi praktikákra lennék kíváncsi, hátha van valakinek valami jó ötlete.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. dec. 10. 08:22
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

mehetnél röntgenre simán, de felesleges. lábujjal úgysem tudnak mit kezdeni.


házi praktika pedig nincs rá.

2012. dec. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugye te sem gondoltad komolyan h azért nem hagyod levetetni a körmödet mert a gyereknek sem lesz! Te jó ég!!! Komolyan néha már falnak szaladok az ilyen hülyeségektől. Legalább megnézné szakember és tudnád nagyjából h mi van vele. De itt biztos sokkal jobban megtudják neked gyógyítani mint a doki. Mit vesztesz ha elmész? Én véletlenül a fal sarkába rúgtam bele és lett a gyerekemnek kis lábujja. Ja és mielőtt azzal jössz h első gyerek nekem is.
2012. dec. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

ma mindenki bal lábbal kelt fel? :S marha kedvesek vagytok mit ne mondjak...


És egyébként amikor a nagymamán a nagybátyámmal volt terhes elvágta az ujjat úgy hogy a fél körmét is levágta és a nagybátyámnak hiányzik egy körme, de biztos én vagyok a hülye. :S

2012. dec. 10. 09:12
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
igen, te.. vaze, a géneknek semmi köze hozzá, hogy valaki elvágja a kezét.. basszus, hol élünk, a középkorban?????
2012. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom h ilyen nyers leszek de igen Te vagy a hülye. Ez épp olyan dolog h ha ég a gyomrod haja lesz a babának vagy pl ha édeset kívánsz lányod lesz ha sósat fiad. Egyik sem bizonyított mind babona!!! A gének és a babona nem ugyan az. Senki nem kelt bal lábbal de ha irtó baromságokkal jönnek arra nem lehet másképp reagálni már bocs. De biztos neked van igazad szenvedj a lábaddal neh a gyereknek ne legyen ujja...Hallod ilyenkor magadat???? Hány éves vagy őszintén????
2012. dec. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Gondolom ti egyetlen babonában sem hisztek.

Szerencsére a kérdésem nem arra irányult, hogy ki miben hisz.

És a mindenki bal lábbal kelt fel úgy értettem hogy nem vagytok valami kedvesek. Messze-távol nem a kérdésemre válaszoltatok.

Őszintén 26 éves vagyok. És erősen kétlem, hogy hülye lennék azért mert hiszek valamiben.

2012. dec. 10. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!