Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szülés elött felpuffadt...

Aki szülés elött felpuffadt (szája, arca. ), az mennyivel szülés elött történt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az arcom és a kezeim (plusz a szám)már a 28.héten elkezdett puffadni,de ez elvileg csak víz ugyhogy ha nem lesz kóros semmit nem jelent tudtommal.:)32hkm

2012. dec. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem aznap reggelre lett furcsa az arcom. szó szerint eltorzultam :) előtte este anyósom mondta hogy szerintem holnap szülni fogok.

Másnap reggel elment a nyákdugóm, a párom lefotózott hogy na egy utolsó fénykép mert furcsa az arcom, és 8 kor reggel közölte a dokim egy vizsgálat után hogy zöld a magzatvíz, megindítja a szülést. 10-kor kaptam oxitocint és du.15-kor meglett.

2012. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már előtte 1-2 nappal volt "fura" az arcom mások szerint; én nem is vettem észre.Aztán spontán elfolyt a víz és mentem szülni. :)
2012. dec. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem este vette észre a férjem hogy a térdem nagyon vizes és dagadt. És hogy az arcom is más. Hajnalban pedig elfolyt a magzatvíz.
2012. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vasárnap reggel amikor belenéztem a tükörbe, láttam, hogy borzasztóan eltorzult az orrom... Ejjel meg is indult a magzatvíz és délután már babázhattam. A szám az már nagyon hamar feldagadt, hetet nem tudok neked mondani.
2012. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!