Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes kismamák egy nap...

Xtina22 kérdése:

22hetes kismamák egy nap hányszor érzitek a babátokat mozogni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Te korodban csak egyszer éreztem este. Volt olyan nap, amikor nem is éreztem. Még a 21 heti uh-on sem éreztem, pedig láttam, hogy mocorog, sőt a 32 hetesen sem éreztem, pedig mozgott, láttam.
2012. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Igaz én még nem vagyok 22 hetes,én még csak holnap leszek 19 hetes,viszont én napi 2x-3x érzem őt mozogni.Bár még néha bizonytalan vagyok,hogy biztos őt érzem-e,de biztos,hogy ő az.Szerintem ez a 22. hétre még csak erősebb és sűrűbb lesz.


18+6 hkm

2012. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok, 19. hét óta folyamatosan érzem, hogy mocorog, főleg este. egy nap hányszor? még sosem számoltam, de minimum 20szor :)
2012. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokszor érzem, sőt van amikor fájdalmasakat rúg, de olyan is volt, hogy ő ébresztett engem éjjel :)

De 18 hetes korunk óta érzem őt "stabilan".

23hkm

2012. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!