Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ha 2 napig...

Lehetek terhes ha 2 napig pecsételő vérzésem volt szúr meg fáj kicsit a hasam, reggelente hányingerem van?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál mert hüvelyi fertőzésem volt de mindent rendben talált viszont a vérzésre nem mondott semmit azt mondta a gyulladás miatt is lehet mikor abbahagytam a gyógyszert akkor kezdődőtt el fájni a hasam meg feszűlni és szúrni de reggeléente hányingerem van viszont az előtte is volt. Kicsit aggódom nehogy méhen kívüli terhességem legyen.
2012. dec. 10. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csinált UH-ot,tök mindegy hogy hasit vagy hüvelyit,akkor neki látnia kellett volna,ha méhen kívülid lenne,meg ha egyáltalán terhes lennél.

Szerintem is csak a fertőzés miatt volt pecsételőd.De ha nagyon aggódsz,akkor csinálj terhességi tesztet.

2012. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nem csinált uh-t mert ezek hasi gorcsok meg amit leírtam kívéve a hányingert azok pénteken jelentkeztek. DE koszonom a választ.
2012. dec. 10. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!