Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 1 honapja voltunk a tengere...

Kb 1 honapja voltunk a tengeren es miota haza jottunk sargas folyasom van es viszketek ez vajon gondot okoze a babanak 27 hetes terhes?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A babának nem biztos, de neked annál inkább!!! 1 Hónapja? Miért nem kezeled? Canesten combi, ill. ORVOS!
2009. aug. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az elszíneződött hüvelyváladék sohasem jelent jót, azonnal menj orvoshoz, hogy kiderítsétek mi okozza a panaszt, természetesen ha fertőzés ( ha viszket is akkor, gyanús ) az gondot okozhat a babócának, komolyan veszélyeztetheted mindkettőtök egészségét.

Szerintem hétfőn irány a doki.

2009. aug. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mire vársz egy hónapja?
2009. aug. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia


Amig benn van a baba addig nem, de amikor szülsz akkor elkaphatja

2009. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, ne várj semmiképpen sem a vizsgálattal, én idén júniusban szültem, sajnos a babám a szülőcsatornában benyalt egy vírust, és fertőzötten született. 3 hetet voltunk a kórházban, lelkileg összeomlottam, azóta már egészséges a babám.

Ehhez kapcsolódóan nekem februárban felfázáshoz hasonló tüneteim voltak, szintén folyás, egy hetet vártam vele, míg végre elmentem a dokihoz, felírt hüvelykúpot. Igaz rendbe jöttem, illetve a hüvelyben maradt kórokozókra már immunis voltam, de a babára nézve már nem.

2009. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na mi a Balatonon voltunk, idén egyetlen egyszer és be is mentem a vízbe (én hülye) és ugyanez lett, mondjuk nekem viszketés nem volt, csak egyre erősödő folyásom, ami egyre sárgásabb lett (elnézést a részeletkért) 2 vagy 3 hétre rá mentem dokihoz, egész egyszerüen azért mert azt hittem elmúlik (jó persze ez hülyeség volt).

Na és megvizsgált, vett le kenetet és 10 napos Klion kúrán vagyunk túl férjemmel együtt és még kúpot is kaptam!

Ha kicsit is nyitva van a méhszáj, felszálló fertőzést is okozhat a buroknak és akkor akár koraszülés is lehet belőle, illetve nekem is azt mondta a doki hogy nagyon kell az ilyesmire ügyelni, időben kikezelni, mert tényleg szülés közben is jól benyalhatja a bébi, és kezdhetjük a "közös életünket" jó kis antibiotikumos infúzióval :(((

Barátnőm is vagy 10 napig volt bent a babájával mert fertőzést kapott (márhogy a baba).

Szóval NE várj szerintem se, spuri a dokihoz!!


31 hetes

2009. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!