Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor ürül ki szülés után a...

Mikor ürül ki szülés után a hcg a szervezetből?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapja szültem,most meg van egy halvány pozitív tesztem.tényleg nagyon halvány.
2012. dec. 11. 08:45
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, csak keresgéltem, de mindenütt csak arról szólnak, hogy

- a terhesség 12. hete után már csökken a HCG szint,

- szülés után pl. bent maradt méhlepény darabok miatt emelkedhet újra (vérzés+láz kíséretében).

- ciszta is okozhat ál-pozitív eredményt

De hogy szülés után meddig áll fenn ill. van-e egyáltalán "alapból" még, arról nem találtam. Viszont a méhlepény termeli... így talán logikusabb 2,5 hónap után a Nem.


Szoptatás alatt, még első menzesz előtt is teherbe lehet esni - egy rokonom járt is így. A tesztedet én is inkább pozitívnak látom. Ha tüneteid is vannak és esélye is van a terhességnek, akkor inkább menj el egy nőgyógyászhoz - ha TB-t fizeted, ingyen - és akkor biztosat fogsz tudni.

2012. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
van saját orvosom.köszönöm,hogy rákerestél.nem arról van szó hogy nem akarjuk mi is terveztük,de nem ilyen korán,holnap megismétlem
2012. dec. 11. 09:51
 13/38 A kérdező kommentje:
ja és annyit elfelejtettem mondani hogy tegnap teljesen negatív volt még a teszt
2012. dec. 11. 09:55
 14/38 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom a holnapi eredményt, mert szerintem is ott van az a csík!!! :) 39 hkm
2012. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

ja.....az más :)


akkor gratula!!! akkor tuti a kistesó :))


megtartjátok ugye?

2012. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
ja még annyi hogy tuti erősödni fog a vonal holnapra!!
2012. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
persze hogy megtartjuk ha van baba.:)terveztük de a picúr is csöpp még nem tudom mi lesz.
2012. dec. 11. 10:24
 18/38 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a dokim, hogy 2-3 hét alatt ki kell ürülnie teljesen. Én missed Ab után 5 héttel csináltam egy tesztet, ami + lett és babás voltam
2012. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a segítségeteket.holnap reggel jelentkezem képpel ismét.még egy kérdésem lenne .mennyire megbízhatóak ezek az one step tesztek?mert azzal csináltam tegnap is ma is
2012. dec. 11. 10:28
 20/38 anonim ***** válasza:
Nekem megbízható volt, mindig a valós eredményt mutatta.
2012. dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!