Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki vizesedett. Szülés után...

Aki vizesedett. Szülés után mennyivel ürült a szervezetből a felesleges víz? 38hkm

Figyelt kérdés
már nagyon rossz hogy reggelre nem tudom behajlítani az ujjaimat.érdekes a lábam nem is vizesedik...
2012. jún. 21. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
A lányomnál azonnal, másnap 10 kg-mal voltam könnyebb. A fiamnál nem vizesedtem annyira, de lassabban is ment le, és nem csak rengeteget pisiltem, 2-3 napig nagyon izzadtam (azt sose szoktam), kb. 5 nap alatt ment le.
2012. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vizesedtem, viszont csak kb. két hét után ment le teljesen. Csak szép fokozatosan távozott, de már azt hittem sosem lesz vége. Kitartást! Nekem heti két gyümölcsnapot javasolt az orvosom, de a hatását is csak másnap reggel miután felkeltem kb. 1,5 órán át éreztem. Utána ugyanúgy dagadtam be.
2012. jún. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1-2 nap alatt. Élmény volt megszabadulni attól a rengeteg víztől.
2012. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én még szülés után is vizesedtem, mert 3 nap múlva mertem magam megmérni és még ugyanannyi voltam, mint szülés előtt. Kb 3 hét alatt ment le, fokozatosan.

Most nem vizesedek annyira, remélem ez így is marad. Bár ez a meleg kikészít.

33hkm

2012. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:-)
2012. jún. 21. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most szültem meg 10.-én,nagyon vizes voltam főleg a lábam duplája volt. Szülés után egyből 10kg mínuszom volt,mire jöhettem haza,már csak 2kg pluszom volt,ami még a lábamon maradt kicsi. Mostanra teljesen lement a víz és folyamatosan csodálom a lábam milyen szép! :DD Kitartást és könnyű szülést kívánok! :)
2012. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-3 nap múlva már nyoma sem volt.
2012. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első babámnál hatalmas volt a bokám, a végére már az ujjaim is dagadtak. Amikor a 4. napon hazamentem, akkor vettem észre, hogy már nincs semmi. Nemtom mikor múlt el igazából.
2012. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!