Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha én álmomban mindig kisfiúna...

Ha én álmomban mindig kisfiúnak láttam a babát, de a tüneteim inkább lányosak 13. hétig tartó hányinger. Sós kívánása. Mi a valószinübb?

Figyelt kérdés

16+3 hetes vagyok nemsoká 18 hetes uh.Semmi màs csak kiváncsiság.Amúgy mindegy csak egèszsèges legyen.

Anyum is mikor velem volt terhes pont azt kivánta amit most èn lilahagyma ès disznósajt vagy szalonna.


2012. dec. 12. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
én fiúval álmodtam lányom lett, állítólag amilyen neművel álmodsz annak az ellenkezője lesz! :)
2012. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én lánnyal álmodtam és kislány lett.

Ecetes uborka, sós chips, csoki, savanyú káposzta, ezt így ettem.

2012. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hagyma nem volt az ètlapon?

Mondjuk èn teljes egèszèben soha nem láttam a babát csak úgy hogu pelenkázom ès kèk zokniban rugdalódzik.Veszek neki álmomban egy kabàtkát ès kèrem az eladót hogy abból a sötètbarnából amin kisautó van.

2012. dec. 12. 09:47
 4/10 anonim ***** válasza:
én meg azt álmodtam, hogy kibújt a hasamból szó szerint két lábon járt és a köldök zsinorral össze voltunk kötve, láttam a kukacát is :D és vissza akartam tenni a hasamban és ez uh-n volt :D Első voltam
2012. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az álmok és az ételek nem utalnak a baba nemére. Csak az ultrahang fogja megmondani.
2012. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ultrahang fogja megmondani a tutit! Lányommal egy rosszul létem sem volt, nem hogy 13. Hétig hányni!
2012. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fel nem foghatom, hogyan tartja magát még mindig az a nézet, hogy ha ezt vagy azt kívánod, akkor fiad ill. lányod lesz...
2012. dec. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nagyon sokat hánytam és émelyegtem, és édeset kivántam, meg sós csipszet, eddig az UH-án fiut lát a doki, ja és fiuval álmodtam mindig
2012. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi köze hozzá. A 15 hétig alig tudtam valamit enni annyira hányingerem volt, és csak a sósat kívántam. A hasamra is azt mondták amikor elkezdett nőni, hogy olyan kislányos alakja van. Amikor elmúltak a rosszullétek akkor elkezdtem az édeset kívánni de őrült mennyiségben, és a 27 heti 4D uh-n kiderült, hogy fiú lesz. Szóval teljesen mindegy, hogy mit kívánsz, majd az ultrahang eldönti. Ja és fiúval álmodtam( a megérzések bejöhetnek ) :-) Boldog babavárást 36hkm
2012. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sógornőm megálmodta a kisfiút és az lett! :) Én tegnap éjjel kislányt álmodtam és azt is szeretnék, de csak ultrahangon kaphatsz biztos véleményt. Egyébként a legbiztosabb akkor lesz a dolog, amikor megszületik. :D Alig várom a januárt, jó lenne ha ott meg tudná a doki mondani a nemét, mert megöl a kíváncsiság. :D
2012. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!