Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális vagy már jósló fájás?

Ez normális vagy már jósló fájás?

Figyelt kérdés

Már 2 napja nagyon fáj a fejem,a pocakom keményedik és szúr hol az oldalamba érzem hol pedig a köldökömnél vagy teljesen odalent!A picim mozog sőt már azalatt a 2 nap alatt sokkal jobban és erősebben kitolja magát!


Mitől van?

30 hkm



2012. dec. 12. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt a nőgyógyászod sokkal jobban meg tudja mondani, mint itt bárki.


Én is 30 hetes terhes vagyok, de ha bármi van, bármit érzek azonnal a dokimat hívom.

Az a biztos amit ő mond.

2012. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár csak egy három gyerekes anyuka vagyok, szerintem ez normális. És nem jósló. :o)

Mozog a baba, megnyom idegeket, belső szerveket, ilyesmi. Ilyenkor még pont van elég helye mozogni, viszont már jó erős.


A fejfájásra bevehetsz valamit, az egyébként fronttól is lehet, vagy bármitől.

2012. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felkeresném az orvost, inkább akár feleslegesen. Velem ugyancsak a 30. héten indultak be jósló szerű fájások, aztán kiderült, hogy ezek szépen kinyitották a méhszájat, és ha akkor nem fektetnek be és tartják vissza (magnézium infúzióval leállították a fájásokat), akkor lehet, hogy megszülök 30 hetesen, ami azért nagyon nem jó. Aztán feküdnöm is kellett a 36. hétig. Pár napja keltem fel, most egyelőre nem akar még jönni, de szerintem már csak napok kérdése. Drukkolok, hogy ne ez legyen, de mondom, én mindenképpen bemennék, hogy nézzenek meg. 36+5 hkm
2012. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Felhívtam,és kiderült ezek jóslók.Most voltam zuhanyozni,a dokim tanácsára és elmúltak egy időre!

Hétfőig ha nem lesz semmi akkor úgy is megyek UH-ra!Ott kiderül hogy mi a helyzet!Addig fekszek és szedem a Magne B6-omat!

2012. dec. 12. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok. Nem szeretném az orvosod felülbírálni, csak egy jó tanács. Nekem a dokim azt mondta, hogy amint ezek a jóslók vagy keményedések fél órán belül többször (min. 3-4x) jelentkezzek, akkor azonnal menjek be, valószínűleg vissza kell tartani. Amíg zuhanyzásra elmúlik, addig jó, de nem mindig tud az ember lezuhanyozni. Ezek a fájások pedig igenis lazítják a méhszájat, ezért nem szabad félvállról venni. Uh-n nem fog ez kiderülni, ha már ez megtörtént, szerintem majd vizsgáltasd meg jobban magad (hüvelyi úton), nekem is így derült ki, és ezért van még mindig bent a babám. A MagneB6 helyett pedig talán jobb a Magnerot, több is van benne, és mivel rágótabletta, ezért hamarabb felszívódik. Még egyszer modnom, nem akarom felülbírálni az orvosod, csak tanácsokat írok, mert nekem olyanok mondták, akiknek végül koraszülött lett a babájuk, hogy ha az ő orvosuk is ilyen körültekintő és alapos lett volna, akkor lehet, hogy ők sem járnak így, ezért én maximálisan megbízom benne.
2012. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Mindenképpen megfogadom a tanácsod! :)

2012. dec. 12. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!