Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar valaki olyan szarul...

Shona kérdése:

Volt mar valaki olyan szarul 5hetesen, hogy nem birt labra allni es 39re fel ment a laza reggel 5tol 14ig semmi valtozas ha igen ez termeszetes?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ez nem természetes. Nagyon sokáig voltál voltál lázas. Én a helyedben beszélnék egy orvossal.
2012. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A láz semmikor sem természetes. Mert ott fertőzésre utaló jel van. Azt jelzi a szervezeted, hogy valami nem oké. Tessék elmenni orvoshoz és megmutatni magad és jelezd, hogy terhes vagy. Nőgyógyászod megerősítette ezt? Vagy még csak teszteltél és még a nőgyógyászati vizsgálat előtt állsz?
2012. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem játék!!!

Azonnal orvoshoz kell menned!!

2012. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 6 hetes terhes vagyok, és szintén lázas voltam 2 napig, 38,5-38,9. De nem reggel, általában du-este. Voltam dokinál, vírusfertőzés, a fiamtól szedtem össze. Ma már kicsit jobb, kaptam toroköblögetőt és hát sajna túl kell élni, erre nincs gyógyszer. Holnap megyek a nőgyógyászomhoz, remélem a babával minden oké. Menj orvoshoz, biztos hogy valami vírusfertőzés, én se tudtam szinte lábra se állni. Lázra Panadolt vehetsz be, esetleg hűtőfürdő és vitamin!
2012. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínű,hogy beteg lettél(influenza vagy valami),és a magas láz veszélyes a babára nézve,pláne az első trimeszterben!!Azonnal orvos,mondd neki,hogy terhes vagy,lehet,hogy kapsz lázcsillapítót meg más gyógyszer(eke)t és azonnal vedd be!!

Sok mézes tea,és pihenj sokat!!Feküdd ki a betegséget.Jobbulást!


19+1 hkm

2012. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
orvos ingen leghamarabb jan16.ra kaptam idopontot a midwifehoz itten angliaba nem sietik el...noha tegnag elott a korzetti felirt amoxicillint a pisim nem volt tiszta sajnon azelso terhessegemnel is vegig jelelen volt az antibiotikum na tehat felirta de meg csak egy oraja vettem be az elsot azota mintha jobb lenne .. bar igazatok van mihamarabb megyek dokihoz es koszonom...
2012. dec. 12. 15:29
 7/8 anonim ***** válasza:
En Skociaban vagyok..Itt se kulonb..Probalj meg sokat pihenni es tenyleg menj be akkor a patikaba es kerdezd meg hogy mit tudnak adni neked a tuneteidre es mond meg persze hogy terhes vagy!
2012. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is 5hetes vagyok,de nem lázas,csak szimplán beteg vagyok,mert olyan a munkám. elég ramaty érzés.
2012. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!