Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelentheti ez a szülés közeled...

Jelentheti ez a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés

most kezdtem a 38 hetemet!doki szerint nagyobb a baba,mint kellene!2 napja intenzíven fáj odalent minden csontom,szó szerint!tegnap előx voltak jóslóim,elég sok!eddig nem volt egy sem...a derekam az folyamatosan le akar szakadni...hirtelen jött ez a sok tünet egyszerre...36 hetesen 2100-as volt a méhszáj értékem,de nyákdugóval azt hiszem,hogy még nem találkoztam...első baba lesz,de mindenki szerint előbb fog érkezni a kiírtnál,mert a pocakom is eléggé már lefele van...vélemények?

tapasztalatok?itt a pocakomról egy kép:

[link]


2012. dec. 12. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem pici a pocakod :) jelentheti igen, zuhanyozz, ha nem múlik a derékfájdalom, akkor valószínű pár nap és megszületik :)
2012. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mindenképp,de amúgy sincs sok vissza

nekem a nyákdugó 6kor ment el,4kor már a kezemben tartottam...most meg pont eszik :-)

mindenképp javaslok egy hajmosást,és borotválkozást,ne akkor kelljen kapkodni

2012. dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
első:tegnap este forró vizes fürdőt vettem,utána kb fél óráig nem fájt a derekam,de aztán megint elkezdett...ma is már többx volt,hogy majd el sírtam magam,mert olyan hullámokban jött a fájdalom...talán jobban fáj már a derekam,mint maga a jóslofájás,ami tegnap ért utol először!
2012. dec. 12. 16:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is derékfájással kezdődött másnap éjfél előtt jöttek az igazi fájások és rá 14 órára megszületett a Kisfiunk aki ma már 21 hónnapos! :-)

Ja! Nkem 2 szer ekkora volt a hasam, 4020g és 56 cm el született természetes uton! :-)

Könnyű és gyors szülést Neked és sok sok Boldogságot a Picihez!

2012. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én kb ekkora hassal mentem szülni, mondjuk indítottak 38 hetesen. elszoktam már a látványtól, nem tegnap volt. :) ha nem múlik a fájdalom, akkor igen, hamarosan szülni fogsz :)

1. voltam

2012. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy álltok? Én 39 hetes vagyok, és kb 2 hete ilyen a pocakom,mint a tied, mához egy hétre vagyok kiírva, jósolGATOK, de még semmi, talán a hétvégi melegfront segít majd rajtunk :) Sok sikert! Írj!
2012. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát most elmúlt a nagy derékfájás!tegnap délután még fájt kicsit,de aztán azóta szinte semmi...lent a csontjaimat érzem,de hamar elkiabáltuk szerintem... :(
2012. dec. 13. 13:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi újság? 2 in 1 még:)? Én tegnap este hittem azt, hogy beindultunk, de téves riasztás volt... a 39 hkm társad :)
2012. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:( azóta semmi!lehet,hogy csak a takarítás miatt kezdett el annyira fájni hirtelen mindenem vagy a front miatt!lent még mindig fájnak a csontjaim és már sokszor a fenekembe is átsugárzik,de azóta a derékfájás annyira már nem jött elő...majd jövőhéten rágyúrok a témára egy jó nagy sétával meg egy kis szexszel,csak szerdáig még dolgozik a párom és meg kért,hogy addig ne nagyon erősködjek már ha lehet! :)
2012. dec. 14. 14:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Helló!(utolsó vagyok:)) Baba? Mi csütörtökön töltjük a 40. hetet, de még mindig semmi. Az én férjem ma dolgozik utoljára az évben, "megbeszélte" a Kicsivel, hogy ha ma hazaért, akkor indulhatunk, de én nem úgy veszem észre,hogy ő nagyon akarna:) A kis lábával dolgozik szüntelenül, a popsiját is az égbe nyomja, de ezen kívül semmi más.Nálatok mi a helyzet? Sok sikert!
2012. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!