Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy birjam ki a 12. hetig?

Hogy birjam ki a 12. hetig?

Figyelt kérdés

4.hetben vagyok ,szep erosodo pozitiv tesztekkel.El vagyok kicsit keseredve..2 vetelesem volt mar es most egy kicsit pesszimista lettem hogy biztos ez se fog sikerulni..Tegnap meg nagyon happy voltam es ma meg ez a bizonytalansag..Nem szabad beleelnem magamat..Ez is csak ugy sikerult spontan hogy nem gorcsoltunk ra mert nem is tudtuk hogy igy lesz ovulaciom.. [link]

Es most ezen gorcsolok magamban hogy biztos ez a baba is el fog menni,hiszen annyira nem tudom magamat nagy hassal elkepzelni..Ezek utan nem...Mit csinaljak? Probalok a tanulasra es a hazimunkara figyelni,de nem megy mert olyan almos vagyok egesz nap..Es a mellem is elkezdett feszulni tegnap este..Ma kb csak sirtam..Mas is volt igy vele?Vagy tenyleg nem fog megmaradni a babam?:( Holnap megyek orvoshoz,es utana elvileg beutalnak korhazba korai ultrahangra es kivizsgalasokra..



2012. dec. 12. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj programokat magadnak. Általában elég jól sikerül velük elterelni a figyelmet. Találkozz a barátaiddal, segíts nekik ebben-abban, bármi amit találsz. Kitartást, nagyon szurkolok nektek :)
2012. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a babacsináláson, ezen sem kell görcsölni. Ez érthető, én legalábbis maximálisan megértelek. Egy éve elvesztettem a kisfiamat, s rettegek, hogy mi lesz majd ha jön a következő, aztán mindig rájövök, hogy nem történhet meg ugyanaz, sőt semmi rossz! Nem voltam felkészülve, s Ő sem volt rám felkészülve. De most már nagyon várom. Szerintem neked is most jött el az idő! :) Sok sikert!
2012. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rá se ránts, ez a baba megmarad, és a hormonális változások miatt vagy szarul. Ceizel azt mondja a videóiban minnél szarabbul vagy az elején, hányinger , mellfeszülés és hasonlók, annál erősebb a magzat.


Igazándiból, ha belegondolsz, nem azon múlik, hogy te mit tudsz elképzelni, hanem hogy a magzat mennyire erős, és milyen életet rendelt el neki a sors vagy Isten (ha hiszel ezekben, ha nem hiszel, akkor a gének).


Boccs a bunkó stílusért, nekem ez segített... Sőt, ha valaki néha keményen megmondaná neked, hogy szedd össze magad, minden ok, lehet segítene.

2012. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van es nem erzem bunko stilusnak!Ossze kell magamat szednem!:) Koszonom! Elkezdek Ciezel musorokat nezni..Es koszonom a tobbieknek is! Meg nem mondtam el anyukamnak,ha elmondom, o rogton ott lesz h leszidjon ha nyavajognek..:)
2012. dec. 13. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az érzékenység (túlérzékenység) normális most. Viszont ha nem tudod magad nagy pocakkal elképzelni, hát itt az ideje, hogy elkezdd! Feküdj le, csukd be a szemed, és képzelj el egy képet magadról, amikor már biztos vagy a terhességedben és mosolyogsz! És a sok negatív gondolat helyett inkább azt mondogasd magadnak, hogy megmarad a baba! "nem kell rágörcsölni", persze, könnyű mondani. De inkább a pozitív oldaláról közelíts, mert csak ártasz magadnak, magatoknak!

2012. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó komment nagyon igaz. Azért van ez a 9 hónap, hogy felkészüljünk:)
2012. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van!Koszonom szepen!Egyre biztosabb vagyok abban hogy jol van a babacskam!Mar most meselek neki,es elmagyaraztam neki hogy mennyire varjuk,es sokat pihenek,es mivel fel vagyok puffadva, igy olyan mintha mar lenne egy kis pocakom,es jo erzes!!!Mar most imadom!Januarban lesz az elso ultrahangunk!Izgatott vagyok nagyon!Meg soha nem lattam babat kozelrol igy....:D
2012. dec. 15. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!