Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szinte majdnem mindennapos...

Szinte majdnem mindennapos STRESSZ árthat a babának? Befolyásolja a baba fejlődését?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok a harmadikkal,de még nem érzem a mozgását. Van/volt hasonló helyzetben valaki? AGGÓDOM :(
2012. dec. 12. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát azért az sem mindegy, mitől stresszelsz. Én pl. félek, hogy elveszítem a babát.


19hkm.

2012. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A férjem 2 napja elköltözött, így a kérdésedet feltettem ma a dokim asszisztensének. A válasza az volt hogy ha eszek rendesen, de legalább gyümölcsöt, szedek hozzá vmi terhesvitamint, és beszélek a babához hogy szeretjük, várjuk, minden rendben lesz,akkor nem lesz semmi baj!!! Csak akkor lehet baja a babának, ha antidepresszánst szedsz.

Egyébként próbálj sok B vitamint szedni, az természetes stresszoldó és szerinte ne aggódj, a 18.hét miatt, elvileg az átlag 20.hét körül kezdi érezni. Dokihoz, védőnőhöz mikor mész?

2012. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy éreklődtél :) Nem szedek semmi plussz gyógyszert. Amit szednem kell:Ladeveet,folsav. Védőnőhöz holnapután (szombaton) megyek. 19-én genetika UH-ra,majd jan.5-én nőgyógyászhoz.Talán csak túl reagáltam a stressz dolgot.de tényleg zavar,hogy nem érzem még a baba mozgását. köszi még 1x.
2012. dec. 13. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!