Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Nektek igy a végén...

Kismamák! Nektek igy a végén nincsen sirhatnékotok?

Figyelt kérdés

Egyik percben boldogság és nagyon vágyom persze a babámra ,de a másik percben ránézek a kis kilencéves kislányomra és sirhatnékom van ,hogy napokig magára hagyom (nagyon ragaszkodik hozzám és én is hozzá ) főleg karácsony környékén . Valamelyik nap anyummal beszéltem telefonon és egy percig nem birtam megszólalni mert jött a sirógörcs nem is mondtam meg neki ok sem volt rá ..

38/39 hkm



2012. dec. 12. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azon is elbőgtem magam, hogy a férjem mondta megy somlói galuskát enni, és kérdezte, hogy hozzon e nekem is, én meg tudtam hogy olyan szemét voltam, hogy megettem az egészet :))

Pedig előtte azt hittem ilyen csak a filmekben van :)

2012. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez természetes, én két éve az akkor 21 hónapos kisfiamat(aki születése után max. 1 napot volt távol tőlem) hagytam itthon 3 napig míg a kórházban voltunk a picivel... én akkor is sírtam mikor bejött a kórházba hozzám meg mikor hazaérünk.. a hormonok!!!
2012. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen én is ilyen vagyok :( Nagyon rossz már,tul akarok lenni rajta és itthon lenni a picurral.Nekem 4évest kell itthon hagyni,bele se gondolok.Imádom az ünnepeket,de valahogy idén nemtudok rákoncentrálni-már csak ugy tul lennék az egészen :) kitartás
2012. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem nem kell itthon hagyni senkit (a páromon kívül), mégis folyton sírok és magam alatt vagyok, kicsit efy állandó depresszív állapotban. Lehet, hogy pont attól, hogy már rettenetesen várom a babát. 7 hetet feküdtünk veszélyeztetettként, most pár napja keltem fel, egy hete nagyon erős jóslóim vannak, folyton tűkön ülök, hogy mikor kell indulni, félek a szüléstől (első baba), plusz most még izgulok, hogy ne ma vagy holnap, mert a párom elutazott. Szóval eléggé kivagyok, és annyira szeretném, hogy karácsonyra már itthon legyünk hármasban.
2012. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja, és 37+0 khm voltam (utolsó)
2012. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok ilyen .. napról napra erősebb bennem a félsz a sirhatnék ,na meg a mikor jön már a baba érzés mert jó lenne már ha újra itthon lehetnék... . :)
2012. dec. 13. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!