Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismamák! Van már...

6 hetes kismamák! Van már rosszullét? Dokinál voltatok már?

Figyelt kérdés
Én holnap leszek 6 hetes. Ha az előző terhességeimből indulok ki, pár napon belül kezdődik a rosszullét... Dokinál még nem voltam, majd holnap hívom fel.
2012. dec. 11. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


én 5+3 napos vagyok.....kezdek émelyegni, szagoktól rosszul lenni....

dokihoz jövő hét szerda körül megyek :)

2012. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En elmeletileg 6het + 1 napos vagyok es semmi rosszullet nincs. A mult heten erosen faradt voltam, ma es tegnap pedig szedultem. Ezen kivul semmi.

Orvohoz pedig pentken megyek. De ez meg csak a korzeti lesz ( itt ez a szokas) es o fogalmam sincs mikor utal uh-ra. :-/

Eleg gaz ez a varakozas!

2012. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 domcsi84 válasza:
Én már 4 hetesen voltam dokinál, aztán 6 és 8 hetesen, most vagyok a 9.-ben. Ez lesz az első baba nálunk. Én nagyon jó már ilyen korán látni a kicsi fejlődését. Megnyugtat, hogy az orvos azt mondja, hogy minden rendben. Legközelebb már a 12 hetesre megyünk. Szerencsére nekem nincsenek nagy problémáim: fáradtság, néha egy kis émelygés, hányinger, de egyik sem vészes.
2012. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

titeket nem zavar hogy valószínűleg a legjobb kajálásból fogunk kimaradni a rosszúl létek miatt ?

én tegnap már elég pocsékul voltam....uh nem hiszem h túl sokat fogok enni a karácsonyi menüből :)))

2012. dec. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 domcsi84 válasza:

Én nem vagyok rosszul a kajától, de az első pillanattól kezdve nem bírok sokat enni. Alig a felét, amit eddig ettem.

Egyszerűen tele vagyok 5 perc kaja után, legyen az bármi.

Néha van úgy, hogy nagyon jól esik az étel, és nagyon finom is, de azt érzem,hogy ha többet kellene ennem, akkor visszajönne. De kicsit kárpótol az hogy 2-3 óra múlva megint iszonyatosan éhes vagyok.

Lehet, hogy ez is a hormonok miatt van, mert azt nem gondolnám, hogy a gyomrom az egyik napról a másikra ennyire összeszűkült volna.

2012. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!