Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel potólhatnám? Mit egyek...

Mivel potólhatnám? Mit egyek ami tartalmaz Ca-ot?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok.Nem tudom megenni a tejtermékeket(tej,kakaó,sajt,stb)és sajnos nem tudok terhes vitamint sem szedni mert kihányom(3 fajtát próbáltam:( Mivel tudnám potólni a Ca-ot?
2009. aug. 21. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
calciumos pezsgőteblettát próbáld, van narancsos és citromos is. A narancsosnak szerintem jobb az íze.
2009. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet pezsgőtablettát szedni terhesség alatt?
2009. aug. 21. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! A Hipp Natale vitamint próbáltad már? Ez folyadék és nagyon finom, igazából olyan mint a multivitaminos gyümölcslé. És kismamavitamin.

Nekem Egy Tovita nevű vitamint kellett szednem calcium pótlásra. Vény nélkül kapható.

Amúgy lehet inni pezsgőtablettát is.

2009. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem calciumos ragotablettam van, enyhen mentolos izu. En kifejezetten szeretem.
2009. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, én pl a magen B6-ot "szedtem" így, amíg lehetett.

1 vagyok

2009. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hello, Mak, sajtfelek (persze csak amit kismamanak is szabad!), tejtermekek (pasztorozott tejbol!), fuge, mandula..
2009. aug. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A pezsitabival vigyázz, nem szabad napi 500mg-osat benyomatni, azért inkább kérdezz rá a gyógyszerésznél akár, nekem Ő mondta, hogy inkább a felét, nehogy halmozódjon. A sok se jó!

üdv.

2009. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sokat segítettetek.
2009. aug. 23. 09:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az allergiám miatt néha muszáj bevennem egy Calcium-Sandoz pezsgőtablettát, és azt amúgy is lehet szedni terhesen, de én is úgy hallottam, hogy inkább a kisebb dózisút, nem az 500-ast.
2009. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!