Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecen, Dr. Horváthné B....

Debrecen, Dr. Horváthné B. Erzsébet védőnőről vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azt hiszem hozzá tartozom körzetileg, most néztem meg a neten.. (Tócóskerti körzet)


Csak kíváncsi vagyok, hogy milyenek a vélemények, mert kicsit félek a védőnőktől.... olyan sok rosszat hallani.. és én amúgy is nem kevés túlsúllyal kezdem a terhességet... :(

Remélem aranyos :)


2012. dec. 13. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:

A testsúlyod miatt a védőnő nem fog bántani vagy cikizni. A védőnők főiskolát, egyetemet végzett szakemberek. Maximum segít neked abban, hogy kordban tartsd a súlyod, lehetőségeidhez és állapotodhoz mérten egészségesen étkezz és mozogj (kismamatorna, baba-mama torna).

Lényeg, hogy Te is őszinte legyél vele.


A kapcsolat mindig kétoldalú, amikor sok rosszat hallasz, legyen benned ezekkel kapcsolatban kétely, mert a másik fél álláspontját nem ismered.


Név szerint szerintem itt senki nem fog véleményt mondani, mivel az akár személyiségi jogokat is sérthet.


Ne izgulj, inkább mielőbb keresd fel, hogy kiállítsa neked a gondozási könyvedet és megbeszélhess vele mindent, amit tudnod kell és választ kapj arra, ami aggaszt.


Boldog babavárást :)

2012. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem gondoltam, hogy rögtön előítéletekkel állítanék, oda, de tényleg sok olyan kérdést láttam már fent, ahol elmondták akár név szerint is a véleményüket a kismamák akár jó volt akár rossz! Csak egy kis biztatásra van szükségem :D


Igazából még azt se tudom mikor menjek el hozzá, most vagyok 7 hetes, és január 15 ig nagyon be vagyok táblázva, mert sajnos sok orvoshoz kell járnom, (endokrinológus, homeosztázis, nőgyógyász, előző vetélések miatt) meg vizsgázni is fogok, addigra mire végzek a vizsgáimmal pont 12 hetes körül leszek...

Akkor még nem késő elmenni? Vagy hamarabb menjek?

2012. dec. 13. 15:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Az első találkozás kicsit több időt vesz igénybe, mert a gondozási könyv kiállítása, beutalók kiállítása, az eddigi leleteidnek az áttekintése, szűrővizsgálatok több időt igényelnek, mintha már másodszor mennél.


Az a legbiztosabb, ha telefonon felhívod és ő megmondja, hogy meddig érsz rá várni. Lehet, hogy rugalmasan meg tudtok egyezni egy olyan időpontban, ami Neked is alkalmas.

2012. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Így lesz, jövőhét elején felhívom! :)
2012. dec. 13. 15:56
 5/10 A kérdező kommentje:
Még nem hívtam fel, mert a dokim azt mondta, hogy majd akkor menjek hozzá, ha megvan a 12. heti ultrahang..
2013. jan. 8. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én már elmentem volna a védőnőhöz. Rég...
2013. jan. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem a doki mondta, hogy majd akkor menjek, ha meglesz a 12 hetes vizsgálat! Lehet azért mondta, mert veszélyeztetett vagyok, és hogy ha addig történne valami, akkor felesleges lenne..
2013. jan. 9. 09:41
 8/10 A kérdező kommentje:

Na felhívtam és csütörtökön megyek hozzá, pénteken töltöm a 12 hetet, szóval hétfőn megyek a 12 hetes vizsgálatokra és addigra már meglesz a könyv..

Amúgy a telefonban nagyon kedvesnek tűnt a védőnő :D Szóval köszönöm a válaszokat, főleg azt ami nem is arra válaszolt mint amit kérdeztem!

2013. jan. 14. 13:44
 9/10 anonim ***** válasza:
De jól elbeszélgetsz magaddal!
2013. jan. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam leírom, hogy kedves volt, hátha még valaki majd keresgél róla...

Nem tudom miért vagy ilyen utálatos....

Amúgy meg úgy látom nem magamba beszélgetek...

2013. jan. 15. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!