Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozattal kapcsol...

Apasági nyilatkozattal kapcsolatban lenne kérdésem?!

Figyelt kérdés

Párom a 3. kerületbe van bejelentve, én a 22. kerületbe, és a 7.-ben lakunk :)

szóval hová kell ilyenkor menni?

meg melyik hivatalba? önkormányzat, vagy hová?

február végére vagyok kiírva, úgy gondoltuk, hogy januárban elintézzük ezeket a papírokat...


2012. dec. 13. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A 22.kerületbe! Az anya bejelentett lakcíméhez tartozó önkormányzathoz!


Én és a párom Borsodiak vagyunk de két különböző városból. Viszont Pesten élünk,de haza kellett utaznunk a nyilatkozat miatt az én városomba!

2012. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Abba a városba ahol az anya be van jelentve állandóra.

Mi a városházán voltunk, a gyámhatóságnál. Kellett a kiskönyv...legyen benne az orvostól hátul a fogantatás időpontja és pecsételje le. Ja és ne felejtsd el hogy a körzeti okmányirodából vagy az önkormányzattól ki kell kérned a hajadonsági papírt is.

2012. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy a párom állandó lakcíme szerinti anyakönyvi hivatalba mentünk be. Bár nekem is volt oda ideiglnes címem.

Szerintem hívd fel a 7. kerületi anyakönyvi hivatalt/önkormányzatot és kérdezd meg, hogy oda bemehettek-e.

2012. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!