Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sosem fog rendszereződni?...

Sosem fog rendszereződni? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta 10-15-20 percenként keményedek. Van, hogy 8 percenként jön egymás után 3-4 db, aztán fél órára elmúlik, van, hogy 10-12 percenként jön 1 óráig, de aztán fél órára megint elmúlik. Ez van tegnap este óta. Szülésznőmmel tartom a kapcsolatot, azt mondta, hogyha 10 perc alá csökken a gyakoriságuk, és legalább 1 óráig 10 perc alatt marad akkor induljunk. De össze-vissza jönnek. Abba viszont nem marad, 1 napja ez megy. 2111 a méhszájam. Fog valaha rendszereződni?

Keményedik az egész méhem, fentről lefelé, szorít, feszít, fájdalmas is, kisugárzik a derekamba. Baba sokat mocorog. Vagy volt valakinél ilyen? Mik a tapasztalatok?

38+4 hkm



2012. dec. 13. 21:59
1 2 3
 1/25 Jégtánc ***** válasza:
Nekem egy csütörtöki nap kezdődött 15 perces fájásokkal kora délután.Akkor még rendszertelenek voltak,péntekre beállt fix 15 percesekre,és éjjel 3h-kor mentünk be a kórházba.Szombat reggelre született meg a lányom.
2012. dec. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem az egész vajúdás így telt. Nekem valamiért nem rendszereződtek. Csak amikor már nem volt szünet a fájások közt.
2012. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Ez vicces. Most akartam megfogalmazni ezt a kérdést. Egy az egyben ugyanez van velem is, csak én 37 hetes vagyok. Már majdnem 2 hete jóslóim vannak, a méhszáj egy ujjnyira nyitva, már a hétfői NST is mutatott fájásokat, de nem rendszereződnek. Már többször volt, hogy azt hittem, most igen, mert már majdnem egy órája 10 percenként jöttek, aztán abbamaradt. Ma hozzá társult az olyan derékfájás, hogy majd leszakad mindenem. Egész álló nap... már 2x volt olyan, hogy hosszabb távon rendszeres, aztán meg megint nem. De majdnemhogy folyamatosan fáj. Plusz még mellé szeméremtáji feszülés, és folyamatos székelési inger (kétszer hasmenésem is volt ma). Szóval nem tudom, hogy mi van, de elég fura, és én is úgy érzem, hogy sosem akar már rendszereződni. Meg a kétely, hogy hogyha így marad, akkor mikor menjek be. Egyáltalán nem nagyon tudom, hogy mit kellene éreznem, mert első baba. Mindennek tetejébe még egyedül is vagyok, mert a párom 2 napra elutazott dolgozni...

Szóval nekem pont most van ilyen tapasztalatom, bár ez nem sokat segít neked, úgyhogy bocsánat a kitérőért, de gondoltam írok, ha már ugyanabban a cipőben járunk.

2012. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:) koszonom, hogy irtatok:)

Tegnap nagy nehezen elaludtam, de egesz ejjel josloztam. Enyhe mensis gorcs folyamatosan es mellette kemenyedesek.

De nem tortenik semmi. Most is van mensis gorcs, miota felkeltem. Pedig mar furodtem is.

Kedves utolso. Akkor nagyon egy cipoben jarunk tenyleg:)

Veled miujsag? Van vmi fejlemeny?:)

2012. dec. 14. 08:43
 5/25 anonim ***** válasza:

Fúúú,mintha a saját esetemet írtad volna le kérdező!


8 napja szültem. Múlthét kedden este 8kor kezdődtek a 15-25 perces rendszertelen fájások, volt hogy 1-1 kimaradt, aztán bealudtam 2 órát,majd megint ezekre keltem. Másnap még ritkábban jött, sőt ki is maradtak,de estére 9-10,majd 7-9 percesek lettek. Éjfélkor már 5-7 percesek voltak, így fél 3ra beértünk a kórházba,reggelre meglett a babám. Tehát nekem sem lettek óramű pontosak,de a kórházban már kb 5 percenként jöttek. Tehát az első 15-25 perces fájás kedd este jött, és csütörtök reggel szültem, 39+1-re.

Kitartást, hamarosan babázhatsz!

8 napos kisfiú boldog anyukája! :)

2012. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok.


Továbbra is egy cipő. Éjjel 2 körül sikerült elaludnom, de az alvás szó egész éjjelre azt hiszem, hogy túlzás, mert szakaszosan, kb. fél óránként keltem, mert végig jóslóztam, meg azzal álmodtam, hogy megyek szülni, aztán 7-kor felkeltem, mászkáltam, tettem-vettem, ugyanúgy jöttek a mensi-szerű görcsök csak derékfájás nélkül. Nagy nehezen visszafeküdtem, egy óra olvasás után visszaaludtam, most keltem, de ugyanaz a helyzet. Már két napja van ez, kezd az őrületbe kergetni. Ja, és hajnalban iszonyatosan aktív volt a baba.- Írj, ha van veletek valami. Mindenhol azt olvasom, hogy ilyenkor már mindjárt mindjárt, de csak nem akarnak beindulni a dolgok. Reménykedjünk abban, hogy így legalább kevesebb lesz maga a vajúdás (én ebben bizakodom, ha már ennyit görcsölünk előre :) ). Mindenképpen jelezz, ha nálatok beindul!!! Én is fogok.

2012. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Na van valami fejlemeny nalad?:)

Nalam semmi, ejszaka orankent keltem brutal kemenyedesekre meg derek-es mensis fajdalomra, de elmult mindig.

Mar fent vagyok regota, annyira rosszul alszom mar.

Nem ugy nez ki, mintha be akarna indulni a folyamat. De ez igy meg olyan idegtepo. Egyre nyugosebb vagyok. Ahogy elkezdett egyik nap is rendszerezodni, olyan boldog voltam, hogy indulhatunk, erre abbamaradt. Hat mindegy, o tudja ott odabent:)))

Na te is meselj!!!!

2012. dec. 15. 06:48
 8/25 anonim ***** válasza:
Szia. Na már azt hittem, hogy ti megvagytok, de ezek szerint még mindig ugyanaz a cipő. Én kezdek idegbajt kapni. Bíztam a melegfrontban, hajnalban úgy tűnt megint, hogy megyünk, 5PERCES!!! fájások fél órán át. Mire lezuhanyoztam, felöltöztem, elmúlt. Most megint kezdődik... már három 5 percesen túl vagyok. De nem olyan erősek a fájások, nem tudom, hogy ez mennyit számít... inkább ilyen derék leszakadós érzés. Izgulok is, hogy mi van, ha már el kellene indulni, mert nem tudom igazán, hogy mit kellene érezi (elő baba)... Ha ez így folytatódik, mégha rendszertelen is, lehet h bemegyek, hogy nézzenek meg. Amúgy én is 5 óta fent vagyok...
2012. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Jajj ide izgalmas!:) nekem most semmi, nyugalom van, bar a baba porog-forog, egy percre sem all meg.

Ejszaka ami volt, az a reggeli zuhanyzas hatasara elmult.

Irj mindenkepp majd!:) szoritok Nektek!!!!!!!!!!:)))

2012. dec. 15. 10:30
 10/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok !

A hasam egy kődarab , és rengeteg derékfájdalom mellé ,nyillal az egész lefele tipikusan olyan mint mikor elkezdődik az egész . Negyedik gyermekemet várom tehát tudom miről beszélek és mégsem kezdődik szóval még ez sem rutin . A babám egy oldalra kinyom székelési ingert is okoz időnként ,hát nem tudom .. :)

Érdekesek ezek a mai babák .:))

Szerintem hamarosan babázunk !!!!!

39 +1 hkm

2012. dec. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!