Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai anyukak! Ti jartatok...

Angliai anyukak! Ti jartatok haza vizsgalatokra annak ellenere, hogy itt szultetek?

Figyelt kérdés

Vannak olyan vizsgalatok, amit otthon elvegeznek, de itt nem tartjak kotelezonek?

35 elmultam, Angliaban kotelezo ilyen esetben a down szindroma kiszurese?



2012. dec. 14. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont most mondtak az ilyen vizsgalatokat, biztos hogy kerdezni fogjak toled hogy akarsz e ilyet,de szerintem 35 ev felett kell is!Es mindegy hogy valamit nem tartanak kotelezonek,minden vizsgalaton tul fogsz itt is esni ami otthon tortenik!Kivetel persze az ultrahang..Az csak a 12.-14.het korul lesz,es tobb nem lesz.De arra is el lehet menni kulon!
2012. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 ultrahang van. 12. és 20. hét környékén..... Down-kórt is néznek.
2012. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok,nekem aztmondtak hogy nemregen szuntettek meg a 2.ultrahangot.
2012. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rosszul mondták. Ismerőseim most voltak 20.heti uh-n.
2012. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tenyleg ket uh van. En hetfon megyek a 20. hetire. Minden fontos vizsgalatot megcsinaltak eddig. Szerintem nem erdemes vizsgalat miatt hazamenni. :)
2012. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, akkor nem izgulok annyira.
2012. dec. 14. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy csak itt van szuntettek meg..:( De nem baj,megyunk majd kulon,ezen ne muljon!:) Mindenkinek boldog babavarast!
2012. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!