Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márciusban szülő kismamik Ti...

Márciusban szülő kismamik Ti már h haladtok a babacuccokkal? Vettetek már meg valamit? Miben viszitek haza a kórházból majd?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ti hogyan haladtok a készülődéssel nevekkel, nemekkel, rendezkedések, pocakotok mekkora :)
2012. nov. 4. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


semmit nem vettünk még,majd egy hónap múlva kezdünk vásárolgatni. kisfiú lesz és nem nagy a hasam:)

Nálad?:)

2012. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én március 15-én szülök .Most voltunk genetikai UH-és ott kiderült,hogy kicsi lány :-))))gondolhatod 2-fiú után szinte repülök az örömtől .Én mivel hogy babonás vagyok semmit nem vettem és semmit nem csináltam még .Így volt a két fiúnál is majd ha megszülöm akkor utána nagyon rá érek .A nevét még nem tudjuk majd kitaláljuk .Az emgem is érdekelne,hogy most mibe vihetem haza mert régebben pólyában lehetett.Ja és a pocak nem olyan nagy :-)))
2012. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is márciusban szülök, de még semmit nem vettem neki, mert én is babonás vagyok és mert a párom se engedi, hogy most vásárolgassak, pedig mar nekifognék :) Igaz, kiságy, pelenkázó, rengeteg bébiruha már van, ezeket kaptuk. Alig várom, hogy vehessek neki dolgokat, a neveken gondolkozunk.

2012. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi már tudjuk hogy kisfiúnk lesz megvan már a neve és elég sok mindent megvettünk már csak pár dolog hiányzik.
2012. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De örülök nektek :) Szuper ! :) Gratulálok mindenkinek és neked is h 2 kis fiúcska után összejött a kislányka! :)

Mi is kislányt várunk már a nevét is kitaláltuk. :) Vásárolgatni még csak annyit tettem meg h ha vmi igen nagyon megtetszett nem tudtam ott hagyni...ez régen is így volt mikor még nem volt a képbe a baba ha megnéztem a cuccokat vhol meg akartam venni de nem volt ugye miért...most meg ha meglátom megveszem :) sok minden hiányzik nekünk is még persze van idő...ezt a babonát nekem az idősebbek mondják h nem szabad de én úgy vagyok ezzel szeretném ha minden a helyére kerülne mire jön a kicsi :) Március 10-re vagyok kiírva és nekem most hirtelen nőtt meg a hasam olyan furcsa...már más is látja és észreveszi nem csak én :) mosolyognak az emberek ha meglátnak és ilyenek...:) Ti is tapasztaltatok hasonlóakat? :)

2012. nov. 5. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!