Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák. Ti jártok...

Gabi86 kérdése:

Kedves kismamák. Ti jártok terhes tornára vagy tornáztok otthon?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem hogy jó dolog e.mert én nagyon szeretem az édességet és nem tudom hogy normális e,de 16+3 napos vagyok és már +2kg híztam.mindig is mozogtam valamit.csak most terhesen nem tudom mit lehet csinálni,mert én futni,biciklizni,meg kitöréseket,guggolásokat meg ilyeneket szoktam csinálni.

#futás #biciglizni
2012. dec. 14. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Terhesség előtt egyáltalán nem sportoltam. Terhesen elkezdtem járni tornára. Nagyon jól esett, nem megterhelő gyakorlatokat kell végezni. Ha van rá lehetőséged járj terhes tornára, de nem ez fogja a kilóidat kordában tartani.

A cukorral vigyáznék a helyedben, én is édesség imádó voltam. A terhességi cukrom meg katasztrofális lett, diétára fogtak. Óvatosan a szénhidráttal.

2012. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 16hetes vagyok és szintén 2 kilót híztam. Itthon tornázgatok, fittballon, kismamatornákat csinálok,amit neten találok (pl. Rubint Réka). Próbálok én is odafigyelni az étkezésre, de ha vmit megkívánok azt meg is eszem :P
2012. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2012. dec. 14. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!