Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4,5 hónapos terhesen természet...

4,5 hónapos terhesen természetes a sok mennyiségű fehér folyás?

Figyelt kérdés
Napi szintű,van hogy darabos.

2012. dec. 14. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

Ha nem büdi, nem viszket, akkor nincs gond.

Olyan is előfordulhat, hogy egy betéttel nem bírsz ki egy napot :)

2012. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a folyás az természetes mert ilyenkor jobban tisztul a szervezet odalenn! engem ez szinte teljesen végig kísér a terhesség alatt kaptam már különféle gyógyszert rá semmi sem hatott! amíg nincs szaga se szine nincs gond bár így hogy azt írod darabos hát én megmutatnám dokinak! 29hetes kismama
2012. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát de viszet meg kicsit szagos...ezért is aggódom.Olyan érzés mint mikor kikezdi a bugyi vagy valami..a színe fehér.
2012. dec. 14. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor menj orvoshoz! Elkaphattál valamit! terhesen Fogékonyabbak a nők erre! Mielőbb doki hogy hamar ki tudd kezelni
2012. dec. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!