Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érdemes genetikai...

Miért érdemes genetikai ultrahangvizsgálatra menni? Tudtok jó rendelőt, orvost, ahova érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a genetikai uh az az, amit a 18.-20. héten csinálnak a kórházban. Én oda mentem, ahol utána szültem.
2012. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha profit akarsz Hajdú Krisztina Istenhegyi géndiagnosztikán rendel igaz 15 ezer de nekem megérte!!!
2012. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rózsakert Medical Center - Dr. Elekes Tibor genetikus, nőgyógyász

Mi nála voltunk a 13. héten, mert a kombinált tesztünket a Sote II-n nagyon de nagyon elszúrták, persze kiderült, hogy minden OK.

De a biztonság kedvéért még a 20. héten is voltunk.

Nagyon profi, alapos és nagyon kedves pasi, engem nagyon megnyugtatott. És hát a felszereltség is nagyon csúcs.


[link]


A 13. héten a kiterjesztett kombinált vizsgálat kb egy óra volt, UH-val végignézte a babám minden egyes porcikáját, hihetetlen volt, ahogy azt is megnézte, hogy a babám ereiben milyen erővel és milyen irányban áramlik a vér, nincs-e esetleg nyúlszája, vagy valami szívrendellenessége stb...13 hetesen!! :)

Engem nagyon megnyugtatott, és nagyon jó volt látni ilyen hosszan a babucimat, isteni volt :)


Ha kistesó lesz, vele is biztos fogunk menni...

2012. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Istenhegyi Géndiagnosuztika!

dr.Lintner Balázshoz járok, csak jókat tudok mondani róla és az intézetről is !csillagos -ös, a jövő héten megyek 4D uh-ra is!

[link]

30hkm

2012. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!