Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magasvérnyomásos kimamák csak...

Magasvérnyomásos kimamák csak nekem rossz tegnaptól a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
Lehet az időtöl??Amugy sem fényes a vérnyomásom még gyógyszer mellett sem,de tegnap estétől eléggé rossz!!Nektek is ?
2012. dec. 16. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is magasabb volt. Szedek gyógyszert is, ami rendben tartja. Tegnap mértem 141/95-öt. Ennyi nem szokott lenni. Nem is értettem, miért ennyi. Neked mennyi volt?
2012. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem ami szokott lenni ami beállt már gyógyszerre 144/ 80 és tegnap estétől 150 155 160 a per a jó.De ma erősen tartja a 150 et és nem tudom levinni pedig még egy gyógyszert vettem be rá.
2012. dec. 16. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Még a 144 is elég magas gyógyszerrel szerintem. Nem tudom mi lehet. Lehet csak jobban megviseli a szervezetedet a felmelegedés. Hány hetes vagy?
2012. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma vagyok éppen a betöltött 36 hétben.Holnap kezdem a 37-et.Amugy jól vagyok csak szerintem az idő miatt van,.Volt már ilyen,hogy egy hétig tartotta a 150 /80 -at de nem szóltak érte :(
2012. dec. 16. 16:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Meg szeretném kérdezni, mióta magas a vérnyomásotok? Hogy van a babátok odabent?

Én most annyira izgulok! 11 hetes vagyok és 140 fölöttieket mérek, tegnap 150-et, néha 130 körül. Tegnap azt mondta a nőgyógyász, ez még csökkenhet, most még ne csináljak semmit. Én ilyet még nem hallottam. Légyszi válaszoljatok!

2012. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nekem a babám már kinn van a pociból. Nekem terhesség alatt alacsony volt. Most szaladt fel nemrég. Baba 9 hónapos. Kedves Utolsó kérdező! Higgy az orvosnak! Ha azt mondja kell foglalkozni vele, akkor kell, de addig ne stresszeld magad feleslegesen, mert attól még csak szalad feljebb a vérnyomás. Kérdező, Te hogy vagy azóta?
2012. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na akkor válaszolok mert már készen vagyunk mindennel .190 /110 -es vérnyomással megcsászároztak 01 03 án.Minden okés velünk és a vérnyomásom is visszaállt már.
2013. febr. 12. 10:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Hála Istennek! Sok boldogságot!
2013. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!