Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok, nagyon...

22 hetes vagyok, nagyon dagadnak a lábaim. Ülő munkát végzek olyan helyen, ahol nem tehetem meg, hogy felállok óránként. Estére eddig a bokám dagadt be, de ma már a lábfejem is, és fáj ahogy ráállok. Mit lehet ellene tenni a felpócoláson kívül?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez sajnos a melegtol egyre rosszabb lesz. Nincs mododban tappenzre menni?
2008. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz más megoldás, akkor táppénz. De ha nem muszáj, és nem árt nekem és a babámnak, akkor nem szeretnék.
2008. máj. 28. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha bírod pbóbálj minél több természetes vízhajtó hatású zöldséget enni. Gondolok itt a héjjában főtt krumplira, zeller, ha szereted, karfiol, (én nyeresen megettem egy egészet.. :) alma napi 3-4 dbot egyél meg. És a paradicsom is nagyon jó, abból is megettem napi 4 apróbbat.

Próbáld meg azt hogy két napig diétázz, ilyesmiket egyél. Estére meg ehetsz 10 dkg túrót, és egy natúr joghurtot. ez egy kórházi diéta, egyébként én a múlt héten megcsináltam két egymást követő napon, és lement 2 kilo. Természetesen víz volt!!! Sómentes étkezés. És a diétás napon, csak gyümölcs és zöldség. És 1,5 l folyadék maximum. De ez nagyon nehéz ebben a melegben, én rászoktam két napja a jégkockára. Legalább így jobban oltja a szomjomat!

Vízmentes boldog napokat heteket!

37 hetes kismama

2008. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi nem karfiolt akartam írni, bár lehet az is jó, hanem karalábét, de én még ettem káposztát is, remélhetőleg nem szelesít nagyon. Bocsi ,)
2008. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Nálam most jelentkezett a dagadás.Voltam vele belgyógyásznál,aki azt mondta,sajnos a babám már úgy fekszik,hogy nyomja a vénákat,ettől van felpüffedve minden tagom.A felpócoláson kívül:

1)tarts gyümölcsnapot hetente 1x:2 kg alma + 2l folyadék, egész nap feküdni csak WC-re szabad kimenni.(Nagyon nehéz betartani,de csodát tesz!)

2)Ha lehetőséged van rá:térdig meríts bele a lábaid egy langyos vízzel teli kádba úgy, hogy tudj benne tapickolni legalább fél órát.A víz összenyomja a lábat+a mozgás révén magától távozik a felesleges víz.

Nekem bevált,remélem használható lesz nálad is!

Üdv:32 hetes kismama

2008. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Lemaradt:

3)sómentes diéta(elsőre borzalmas,de utána megszokja az ember)

4)csalán tea kiváló vízhajtó hatású,viszont nem árt a babának

Üdv:32 hetes kismama

2008. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! :)
2008. máj. 28. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!