Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fogamzásgátlónak lehet...

A fogamzásgátlónak lehet olyan hatása, mintha terhes lennék? Vagy lehet véletlen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben sokszor kell pisilnem, pedig keveset iszom, és folyton csokit ennék, a múltkor egy egész táblával megettem, pedig nem vagyok oda az édességekért. A bal mellbimbóm meg fürdés után törölközéskor érzékeny, mondhatni, fáj. De csak akkor... Az is lehet, hogy ez mind véletlen, hiszen yasminellet szedek 2 éve, és sosem volt gondom vele, mindig bevettem, sőt nagyon ritkán vagyunk együtt a vőlegényemmel, mert mostanában nem sok időnk van rá, és megszakítással is védekezünk, bár azt leginkább más okokból (nem védekezés céljából, de megszakítjuk) szóval mit gondoltok? Két hét múlva fog megjönni, és igazából csak apukám kapna szívbajt egy babától, mert még egyetemre járok. Nekem ez az életem álma, de igaz, kicsit később jobb lenne.

2012. dec. 16. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
vegyél egy tesztet ha gyanakszok, kiderül gyorsan, mi ez
2012. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem akkor voltak furcsa tüneteim amikor szedni kezdtem (hányinger reggelente, szédülés), de ez elmúlt egy hét alatt. Ezek a dolgok amiket leírtál nem támasztanak alá semmit. Nekem is vannak néha hasonlók :D pl néha meg tudnék enni egy egész feketeerdő tortát pedig nem szeretem az édes sütiket és még sem várok babát. Ha biztosra akarsz menni akkor teszt vagy doki. Bár ha rendesen szeded a gyógyszert, akkor nagyon kicsi az esélye.
2012. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! én csak tapasztalatot tudok irni! én is rendesen szedtem és abban a hónapban kb 3-4szer voltam a párommal(sajnos úgy alakult hogy teljesen váltott műszakba kerültünk)és nagyon megkívántam a munkahelyi büfében az ecetes halat ez volt egy szerdai nap utána hétfőn nem jött meg szerdán már kimutatta a teszt a terhességet! de más tünet a halon kivül nem volt nem is gondoltam hogy gyógyszer mellett baba! tesztelj és kiderül mi van!
2012. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!