Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az ami fontos, hogy meglegy...

Mi az ami fontos, hogy meglegyen a babának mire megszületik? Tudnátok nekem listát küldeni, mi az amit be kell szerezni mire eljön az idő?

Figyelt kérdés
És még esetleg, ha van kedvetek, megírnátok azt is mi az ami nekem kell a kórházi csomagba? Köszönöm! :)
2012. dec. 17. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
én a bababoltba kaptam listát, de sajna már nem tudom merre van. szerintem tudnak neked is adni a legközelebbibe. meg a védőnőtől is kaptunk
2012. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Mit vigyél a kórházba a szüléskor?

Várandós anya gondozási kiskönyve, TB kártya, személyi igazolvány, házassági anyakönyvi kivonat, vagy ha még nem vagytok házasok, akkor apasági nyilatkozat.

Én készültem a császármetszésre, ezért „nagyibugyikat” is vásároltam. Ezt nálunk szigorúan vették, leteremtették azokat a császáros kismamákat, akik nem rendelkeztek ezzel. Fontos, mert magas a dereka, és nem dörzsöli a vágást! Intim betét, wc ülőkepapír (én 80 Ft-ért vettem 10 db-ot), wc papír, szappan, tusfürdő, sampon, testápoló, fogkefe, fogkrém, fürdőköpeny, 2-3 db törülköző, papucs (egy a szobai tartózkodáshoz, egy a fürdéshez), 2-3 db szoptatós melltartó, 1-2 db szoptatós (elöl gombolós) hálóing, melltartó betét, mellbimbóvédő krém, esetleg mellbimbó védő/kiemelő. Mellszívó. Egyelőre csak ennyi jutott az eszembe.

2012. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont ma kaptam listát a védőnőmtől:-) a kórházba az kell amit előttem leírtak mondjuk nekem ott van hogy apuka papírjainak fénymásolata(személyi ig lakcím tb kártya)! babának: rácsos kiságy matraccal, kiskád esepleg hozzá állvány, 2-3kifogó vagy babatörölközö, tisztálkodási szerek(némelyiket a patikában kell kiváltani) 56-62es bodyk rugdalózók, overál, kocsikabát,kocsicipő,pléd,pelenkázó szekrény, babamérleg, orrszívó, hajkefe,mellszívó,textilpelenka kb 10db, tompa végű ollo,szennyestartó a babaruháknak, popsitörlő,eldobható pelenka! nekem ez van felsorolva de mondom papírról írtam én kérdeztem hogy ez mind kell oké nagyjából értem én hogy kell de pl a kocsicipő vagy hajkefe?! azt mondták az csak egy javaslat! üdv 29hetes kismama
2012. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tica0121 ***** válasza:

[link]


Azért van pár dolog benne, amit én személy szerint feleslegesnek tartok, de benne van az is, ami szerintem feltétlen szükséges.

2012. dec. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!