Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többször írtam tegnap itt...

Többször írtam tegnap itt veletek. Voltam ma dokinál és megállapította a terhességet csak még nagyon pici visszarendelt január első hetére. írt fel utrogestan gyógyszert de nem merem beszedni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mered beszedni?? Nyilván azért írta fel, mert úgy látja, szükséges kicsit megtámogatni a terhességet. Ha nem szeded be azzal a baba elvesztését kockáztatod!!!!
2012. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi bajod lehet, ha beszeded? Van valami durva mellékhatása? Szerintem bízz az orvosban, azért jársz hozzá nem?
2012. dec. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utrogestan, vagy duphastron, azoknak írják fel, akiknél kevés a sárgatest hormon. A terhesség elején szokták szedni a nők orvosi utasításra, általában a 3. hónapig, és azért szükséges, mert ha kevés a sárgatested, akkor leválik a babó és kipottyanhat. A 3. hónaptól a méhlepény már termel önállóan sárgatesthormont és elhagyhatóvá válik -orvosi megerősítéssel- a gyógyszer.
2012. dec. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! nekem is tegnap allapitottak meg a terhesseget es nekem is utrot irt fel a doki de huvelytablettat!:-)

sztem szedd be illetve hasznald. a dokinak biztos nem te vagy az elso esete.

mikor volt az utolso mensid?

2012. dec. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
október 31-én volt meg utoljára de a baba később fogant mint félidő.
2012. dec. 18. 08:38
 6/6 Szundika20 ***** válasza:

Én is kaptam az elején tabiba utrot de elcseréltem hüvely tabira mert az jobban felszívódik árban ugyan annyi... Semmi bajom nem lett tőle sőt elmúlt a mellfájásom teljesen csak híztam tőle 5 kilót és ott meg is álltam bár rám fért:D

Semmi mellékhatása nem volt nekem ha meg tapasztalsz akkor felhívod az orvost... Én véreztem mellette és görcsöltem de mára már az is elmúlt tuti hogy a gyógyszer segített mert elment volna megint a baba ha nem szedem...

2012. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!