Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendbe lehet minden? 16 hetes...

Rendbe lehet minden? 16 hetes vagyok! Ma voltam uh-on és azt mondta az orvosom hogy minden rendben. De 1 valami aggaszt, az hogy a méhlepény a mellső falon van, mélyen, eléri a b. Méhszájat. Ez nem gond?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy ahogy nő a baba, úgy mozdul a lepény.Nem kell féljek?
2008. máj. 28. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem tudok valaszolni, csak en is 16 hetesen megyek ultrahangra es szeretnem tudni hogy lattak e neked mar a nemet?Koszonom elore is.
2008. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem látták
2008. máj. 28. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is ott van. Igazából nem nagyon okoz gondot. És a helyzete is változhat a méhed tágulásával .Ha ott marad a lepény, akkor császáros leszel. Pici enyhe vérzésnél és görcsnél azzonal menj kórházba. Más gondot nem jelent a terhesség alatt. Ne izgulj. Nem lesz baj.


Az első válaszolónak irnám, hogy lehet látni a baba nemét, ha úgy mutatja magát, de miért nem ir ő is inkább egy kérdést, ahelyett, hogy más kérdésébe olyat kérdez, ami nem oda tartozik.

2008. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..



Ezt olvasd el, ebben kicsit több infó van, de ne aggódj.

2008. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, rá kell lépni a kék betűkre és behozza.
2008. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Sajnos nálam is az a helyzet, hogy a lepény a mellső falon tapad, eléri a méhszájat. Nálam a 15. héten okozott bevérzést. Nagyon megijedtem, rohantam a kórházba ahol azt mondták, hogy ez fenyegető vetélés. Az orvos szigorú ágynyugalmat javasolt. Illetve a rutascorbint és a magne b6-ot kell szednem. Tegnap töltöttem a 18-ik hetet és még mindig feküdnöm kell. A jövő héten megyek vissza a dokihoz és akkor kiderül, hogy feljebb került-e a lepény. Azt tanácsolnám, hogy pihenj sokat, ne idegeskedj, és ne emelj. Egyébként nekem is azt mondták, ahogy nő a baba, feljebb kerül a lepény. Minden jót nektek, és boldog babavárást!
2008. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!