Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire nagy gond az, ha a...

Mennyire nagy gond az, ha a lepény eléri a méhszájat?

Figyelt kérdés
Most 23 hetesen ezt látták ismét az ultrahangon. Először 17 hetesen érte el a méhszájat és a 21 hetes UH-gon már a hátsó falon tapadt mélyen. Örültem hogy feljebb került. De tegnap (23 hét) ismét a méhszájat elérte. Nem nagyon akar feljebb húzódni pedig 6 hét alatt azt gondoltam változhat szép lassan. Mi lesz ha a 32 hétig sem megy feljebb a lepény? Befektetnek kórházba? Ki járt már esetleg így?
2008. okt. 10. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, ha nem húzódik feljebb császár lesz belőle. Nagyon vigyázz magadra, és akkor gondot nem fog okozni. Ne lépcsőzz, ne emelgess, pihenj sokat, mert a méhösszehúzodásoktól elkezdhet levállni. Sajnos engem fektettek be ez miatt. Nem kaptál gyógyszert? Nekem nospa fortét, diaphylint, és rengeteg magnéziumot kellett szednem. Minden jót! 33 hetes kismama.
2008. okt. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj,ez még változhat a szülésig.Ha nem,és továbbra is fedi a méhszájat,akkor császáros szülésed lesz.Sajna ez ellen nem tudsz mit tenni,de ne idegeskedj rajta.Viszont,ha bármilyen kis vérzést észlelnél akármikor,azonnal menj dokihoz.

Sok boldogságot a babához.

2008. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én erről csak olvastam: ha magától nem megy vissza gondot jelenthet a 30. hét után. Vérzés jelentkezhet és császáros szülést ír, mert a baba sajnos nem tud beékelődni rendesen. Na meg rengeteg pihenést és szexmentes életmódot kell követni. Remélem még alakulsz!!
2008. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Az első válaszolónak. Nem kaptam gyógyszert, de akkor a magnéziumot egy kicsit felemelem. Remélem nem lesz semmi baj. Boldog babavárást!
2008. okt. 10. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az van 18. heti UH-on, hogy a lepény a hátsó falon tapad, eléri a méhszájat.

Ott csak annyit mondtak, hogy minden rendben.

Akkor az most mégsem jó?

A dokimhoz, csak a 20. hét után megyek,gondolom, hogy Ha ez baj lenne, akkor az Uh-os csak mondta volna, hogy menjek rögtön az orvoshoz még ott a kórházban.

Vagy csak naív vagyok és mindenki ennyire felületes??

2008. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem sem mondtak az ultrahangon semmit, de én utánna egyből mentem a dokimhoz, mert így volt megbeszélve. Ő sem parázott annyira rajta, elmondta amiket itt előzőleg írtak a kismamák, csak annyit mondott, hogy a 32. hétig ha nem megy feljebb az gáz. De ha vigyázunk magunkra biztosan nem lesz baj! Üdv!
2008. okt. 10. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszolónak!.A szülésnél gond,mert elzárja a baba előtt az utat.Illetve gyakoribb ez esetben a lepényleválás,aminek komoly következményei lehetnek,ha nem lépnek időben közbe.Amúgy,ha a lepény a méhszájon van,az minden esetben császáros szülést jelent.

És jobban is kell vigyázni magadra,tilos a szex mert vérzést okozhat,és sok pihi.Azért ezt mondhatták volna.

2008. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!