Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az abortusztabletta bevételeko...

Az abortusztabletta bevételekor be is kell feküdni a kórházba? Akár több napra is?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
magyarországon nincs abortusz tabletta. a törvény nem engedi.
2012. dec. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen igy van. máshol ahol lehet nem kell. otthon "ellehet intézni "
2012. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az elso tablettat a klinikan kapod a masodik 3 adagot otthon veszed/helyezed a huvelyedbe. Az abortuszt/vetlest otthon lehet kivarni nem kell fekudni a legtobb esetben a veteles 24 oran belul elindul es kiurul a meh.Neha az abortusz utan megis mehtisztitasra van szugseg de ez ritka 9. heten alul.

Az elhalt terhessegekre is abortusz tablettat irnak fel kulfoldon nem irta a kerdezo a terhesseget kell megszakitani vagy a missed abortuszt(elhalt terhesseget) befejezni.

2012. dec. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, bocsánat ha túl indiszkrét a kérdés, vagy ha nem akarsz persze ne válaszolj, de Neked volt már ilyened? Van vele valami tapasztalatod? És terhességet megszakításról kérdeznék, nem vetélésről.

Úgy tudom tvalytól behozták Mo-ra

2012. dec. 18. 12:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kerdezz kulfoldon praktizalo szakember vagyok es napi szinten dolgozunk AB tablettaval misoprostol ill cytotec markaneven.

De mi a szules inditasara haszanljuk ill a vetelesek befejezesere.

Ha megszakitasra haszanljak a klinikakon (az en munkahelyem katolikus igy mi nem vegzunk csak orvosi okokbol megszakitast es csak 12 het folott)akkor nagyadagban adagoljak 800microgramm 4 orankent huvelybe helyezve de iszonyatos gorcsoket okoz es eros verzest ezert fajdalom csill be kell venni melle.A terhesseg megszakad utana UH ellenorzik a meh kiurult e es tovabb adagoljak a gyogyszert.Kevesebb komlikacioval jar mint egy muszeres befejezes.

2012. dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezt még olvasni is szörnyű.
2012. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. dec. 18. 14:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod kérdező Magyarországon NEM vezették be! Itt olyat nem lehet kapni. Inkább meg se kérdezem miért érdekel ennyire. De ötletem lenne.
2012. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, sejtem milyen ötleted van. Egyrészt undorítónak tartom a mások feletti ítélkezést, másrészt fogalmad sincs, miért kell.
2012. dec. 18. 14:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen tabletta gondolom nem a fogfehérítéshez kell és ha már kell amit magad is írtál h nem befejezése egy vetélésnek akkor mindenki tudja értelemszerűen h mihez is kell. Nem kell zseninek lenni. Én is sok mindent utálok de sajna ez kívánságműsor! Véleményem attól lehet! És ezért írtam azt h ötleteim vannak és nem kezdtem el ezeket ecsetelni.
2012. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!