Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg igaz h terhesen nem...

Tényleg igaz h terhesen nem ajánlatos háton feküdni? Néha már kényelmetlen az oldalamon feküdni.

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig kényelmesnek érzed,addig feküdhetsz a hátadon,nagyobb pocakkal is!!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,24hkm

2012. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős terhes vagy, de egy ideig én is feküdtem az oldalamon és a hátamon is, viszont a végén már nem tudtam háton feküdni, mert annyira nyomott mindent a baba, hogy rosszul voltam, ha háton kellett feküdni. Bár az oldalamon is csak úgy, hogy a hasam alá tettem a párnát.
2012. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
27 hetes terhes vagyok. Csak olvastam neten h oxigénhiányos állapot lehet a következménye.
2012. okt. 18. 18:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen leHET!

De a szervezet ügyes, és jelez. Ha rossz a babának, akkor Te is elfordulsz automatikusan. Nem kell emiatt izgulni, úgy feküdj, ahogy kényelmes.

Egyik terhességemnél rendszeresen a hátamon ébredtem, pedig mindig oldalt fekve aludtam el.

2012. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdező:ugy feküdsz,ahogy akarsz vagy ahogy kényelmes

neked.háton is lehet aludni nagy pocakkal is,látványos is

2012. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En is epp most olvastam, a 4. hotol nem javasoljak.

Elsö babamnal en vegig feküdtem haton, amikor epp kenyelmes volt, mert nem tudtam, de hozzateszem, alapbol oldalt kenyelmesebb nekem (es maskor hason).

Közben irtak: egy eret nyomhat a baba elhelyezkedese, oxigenhianyos allapotot irnak. (De szerintem az elejen, amig par cm, meg azert tulzas.) Ugyanakkor azt is irjak, hogy szedülni kezdessz, ha ez az allapot fellep.

2012. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Meg egy: a henger alaku parnat nem probaltad? Oldalra fekve arra ratamasztani kicsit behajlitva a "felsö" labadat. Vagy szoptatos parnara, vagy barmire, ami kenyelmes, de nekem egy szivaccsal kitömött henger alaku parnam van erre.

19.04

2012. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
első babámmal nagyon nagyon sokáig feküdtem háton, kutya baja nem lett, aztán itt olvastam hogy nem lenne szabad amiatt amiket írtatok, azóta minden éjjel rettegve ébredek háton és fülelem a babát hogy minden rendben-e, de nem tudok ellene tenni semmit, láb között párnával oldalt alszom el, mégis így a legjobb háton. Dokim is megmondta h nem kellene rémhíreket olvasnom:-S szóval igaz vagy nm igaz, én megbántam hogy a szemem elé került:-( 22hkm
2012. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mint irtam, elsö babamnal vegig feküdtem haton is, ha jolesett, nem ereztem semmit. Nem tudom, hogy van-e összefügges, de az apgar tesztje (=születes utani börszin es egyeb "eletjelek") eleg rossz lett, az elsö 2 meres, az 5 ertekböl 3 db 1-es, es csak 10 perc utan lett mind az 5 ertek 2-es.

Egeszseges minden szempontbol (söt!), mindig minden rendben volt es van, de meg honapokig eleg sapadt es aluszekony volt, nem az a piros orcaju kisbaba. (Kerdes, ez összefügghet-e a varandossag alatti gyakori fekvö helyzettel?)

De ettöl eltekintve azota is egeszseges, mint a makk!


19.04

2012. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hű utolsó ez tényleg érdekes. Nekem korábban született mindkét gyermekem(34hét), de mindkettő 5 és 10 perces apgarja is 10/10 volt. Lehet van összefüggés akkor?! Én mindig is utáltam háton aludni/feküdni, mindig oldalt, vagy ilyen félig hason pózban alszom. Mostanában a 3. babával néha háton fekve ébredek,tök furcsa.
2016. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!