Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január végén február elején...

Január végén február elején szülö kismamik! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Ki mikorra várja??Mi a baba neme?Hogy bírjátok igy a vége felé közeledve??
2012. dec. 18. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én február 7.ére vagyok kiírva és a 32.héten kezdet nálam a várandósság terhessé válni.De már nincs sok hátra:)Az időváltozások miatt már 2szer kiakart jönni a babóca....de meggondolta magát:)Ha minden igaz egy gyönyörű kis hercegnőm lesz.Én picit félelemmel,de nagy örömmel várom a picit.Az a fura,hogy nem a szüléstől félek,hanem attól,hogy ha megszületik a pici milyen anya leszek.Apás szülésem lesz így lehet ez is "tartja" bennem a lelket.Te hogy bírod?Miilyen nemü babád lesz?

Boldog babavárást!

2012. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én február 6ra várom a kislányom:) Nálunk is okozott gondot ez a jó kis idöjárás de egyenlöre azért még nem szeretne megszületni a kicsi:)Nekem borzasztóan fáj a hátam,de azért megvagyunk:).Apukás szülést szeretnénk mi is de sajnos kinéz a császár,attól picit jobban félek.Én is sokat gondolkodok az anyaságon.Hogy fogják hívni nálatok a kis királylányt??:):)
2012. dec. 18. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Csenge Nikolett.Ha nagyobb lesz válszthat,hogy melyiket szeretné használni:)Nálatok?

Egyébként akkor majdnem egyszerre vagyunk kiírva:)Te hol szülsz?Én Pécsen.

2012. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálunk Dorka lesz a baba:)De a Csengére mi is gondoltunk.Pesten szülök amúgy:):)
2012. dec. 18. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Én február 14re vagyok kiírva, és szintén kislányt várok. Második baba, Lizett lesz, a "nagy" 2éves múlt és fiú. Olyan igaz ízig vérig fiú, szóval sajnos nem számít hogy hány hetes vagyok, mert rohangálhatok utána. :)

Nekem olyan gondom van, hogy főleg este, nagyon erős nyomást érzek a hüvelyemben, de néha annyira fáj hogy megfordulni alig bírok. A doki azt mondta hogy elvileg minden rendben van, de valahogy nem győzött meg.

Jó babavárást!

2012. dec. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sziasztok! én is február 7-re vagyok kiírva :) nekünk kisfiunk lesz, első baba. Szerencsére egész jól bírom, bár nekem a lábaim meg a kezeim fájnak az utóbbi hetekben. na meg egyre nehezebben megy az elalvás - forgolódom, mint a propeller :)

Nekem egyébként nagyon hihetetlen, hogy már lassan kibújik, olyan gyorsan telik az idő, mintha csak most tudtam volna meg, hogy babát várok. ti is így vagytok?

Előkészületekkel hogyan álltok, megvan már az alapvető felszerelés?

2012. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Február 8-ra vagyok kiírva a Kislányommal. Már nehezen viselem, főleg az időjárás viszontagságait, fáj már a hátam,derekam. Van egy 3és fél éves kisfiam aki nem sokat hagy piheni! A szüléstől nem félek az elsőtől se féltem. Már nagyon várom hogy a kezembe tarthassam! Izgulok, hogy milyen is lesz 2gyerekkel.Igazából meg maradt minden a Kisfiamtól nagyon kevés dolgot kellett beszereznem(az egyik nyári gyerek a másik ugye téli lesz). A gyerekszoba félkész állapotban, a ruhákat még nem mostam ki. Védőnőm azt mondta a decembert húzzuk ki egyben utána a január már semmi, és jan. 25-től bármikor jöhet a kis hölgy!
2012. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálunk a babácska velünk lesz mert másfél szobás a lakás (amikor kivettük 1évre akkor még nem tudtuk h baba lesz :) ) De lényegében minden megvan.Már mostunk is ruhát a picinek.:)Nagyon várjuk már,apuka is teljesen bevanzsongva 1napig nem tudott betelni az új babakocsival:DNekem amugy valamiért a bal lapockámnál fáj rettenetesen,anyum szerint oda sugárzik a derekamból.Meg ugye migrén a front miatt.Nektek is sokat mozog a baba??Sokan azt mondták nekem h ilyenkor már nem mozognak annyit de a kisasszony megállás nélkül mulatozik odabent:DMeg ti mit tesztek álmatlanság ellen?Tea vagy valami?:)
2012. dec. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!