Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azoknal akiknek fiuk es...

Azoknal akiknek fiuk es lanyuk is van egyforma volt a terheseg?

Figyelt kérdés
Elsosorban arra vagyok kivancsi,hogy akik rosszul voltak az egyiknel a masiknal is?Nekem az elso babam kislany es nagyon rosszul voltam az elso honapokban,ugy nez ki megint baba lesz es kicsit felek,hogy mikent fogom ellatni a lanyom ha megint olyan ramatyul leszek.

2012. dec. 19. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Nekem teljesen különböző volt. A lányomnál csak reggel voltam rosszul, hánytam és kb 12 hetesen elmúlt. A fiamnál tovább tartott, 14 hétig, egész nap rosszul voltam, öklendeztem a szagoktól, hányingerem volt, de alig hánytam. Viszont este mikor lefeküdtem ugyanolyan szarul voltam, mint reggel. Nem tudom, melyik volt a jobb. Hasonló cipőben járunk, én is félek kicsit, mert a harmadikat várom és kezdődik a hányinger, úgy tűnik ugyanaz, mint a fiammal. A sógornőm mindkét lányával olyan jól viselte a terhességet, hogy még hányingere sem volt sohasem. Különbözőek vagyunk! Jó babavárást!
2012. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen volt a kettő, ez nem törvényszerű. Az első lány volt és nem volt vészes, csak állandóan kakaót ittam. A második fiú nála csak kisebb rosszulléteim voltak, de azok reggel kezdődtek és lefekvésig tartottak.
2012. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is mindkettő van ugyanolyan volt a két terhesség, egyikkel sem voltam rosszul, néha kis émelygés.
2012. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kisfiammal soha nem voltam rosszul a terhesség alatt, a kislányommal a 3-12. hétig az ételre még csak ránézni sem tudtam. Nem hánytam, csak iszonyatos hányingerem volt az étel szagától és látványától is.
2012. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kisfiammal semmi tünetem nem volt azt leszámítva hogy a szagoktól rengeteget öklendeztem. A kislányommal viszont az elején hánytam, eszméletlen fáradékony voltam. Most az elviselhetetlen gyomorégésnél járunk és még van hátra 8 hét!
2012. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányokkal szuperül voltam, a legszebb hónapjaim, most kisfiúnk lesz és nagyon rosszul voltam kb. a 18. hétig, nem sokszor hánytam, de mindentől öklendeztem. Fáj mindenem, főleg a melleim. Nekem teljesen más. 28hkm
2012. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem már 2 kisfiam van, most várjuk a 3. babát, a kislányunkat. A 4-es válaszolóhoz csatlakozom. A fiúkkal alig voltam rosszul, inkább csak beképzeltem az émelygést. Most a kislánnyal az első 15 hétben sokat volt hányingerem, émelygés és szagérzékenység. Nem hánytam viszont egyikkel sem :) igaz nem vagyok hányós típus sem.

Szóval különbözőek voltak a terhességek, a fiúkkal könyebbek és a kicsi lánnyal nehezebb.

2012. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!