Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok, és tegnap meg...

8 hetes vagyok, és tegnap meg kellett ragasztanom valamit pillanatragasztóval. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Sálat tettem a szám elé, és nyitott ablak mellett dolgoztam, de a munkám végeztével sikerült beletenyerelnem egy kifolyt ragasztókupacba, tiszta ragasztó lett a tenyerem. Lemostam(dörzsöltem inkább..) szappanos vízzel, a bőröm is lejött szinte, mégis aggódom. Nyugtassatok meg légyszi!
2012. dec. 19. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz:)
2012. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan kérdezed? Nem piszkálni akarlak, csak kicsitt elmosolyodtam a kérdéseden! Nyitott ablak és sál mellett tuti semmi baj nem lesz, de még annélkül sem, hiszen nem szípozod egész nap, nyugi nem kell mindenen ennyire parázni, 25 hetes km
2012. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hidd el, engem most még az is boldoggá tesz, ha valaki elmosolyodik ezen a kérdésen:)

Inkább az aggaszt, hogy csupa ragasztó lett a kezem, hiába dörzsöltem fél órán keresztül, még mindig érzem itt-ott..

2012. dec. 19. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet baj, picit túlreagálod :)
2012. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi baja nem lesz
2012. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
az a ragasztó megszáradt, így nem tud felszívódni a bőrödön keresztül. legalábbis nem olyan mennyiségben, h a baba bármit is megérezzen belőle (nyilván nem a teljes karodon van). amúgy megértelek én a Domestos használatán morfondíroztam el egy pár percre szintén 8 hetesen...
2012. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, a ragasztón meg az idő múlása segít, meg a kapirgálás.
2012. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, inkább nézzenek százan ostobának, minthogy végigparázzam az elkövetkezendő két hetet (utána megyek orvoshoz).

Alapesetben nem aggódnék ilyenen, de olyan szokatlan, hogy amióta terhes vagyok, minden cselekedetet kétszer meg kell gondolnom, mert már nem egyedül vagyok.:)

2012. dec. 19. 15:38
 9/9 Golan Trevize ***** válasza:

A pillanatragasztót vágott, tépett, nagyon vérző sebek befedésére is lehet alkalmazni. Katonaságnál használják is.

Sőt, akorszerű orvosi sebragasztók is tulajdonképpen pillanatragasztók.

Literszámra kellene belélegezni/meginni, hogy bárkinek bármi baja legyen belőle.

2012. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!