Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhességi kor után...

18 hetes terhességi kor után már a magzat méretei lehetne genetikailag kisebbek v nagyobbak? Tehát magas szülők, hosszabb magzati méretek? Vagy születhet "rövidebb" baba, és kint nő meg magasra majd?

Figyelt kérdés
Aki tud,írna nekem saját példát..köszi!:)
2012. dec. 19. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én alacsony vagyok, nekem mindig rövidebbek voltak a kezecskék-lábacskák. Kicsik azért nem lettek, 53 cm körül, de persze kint is megnőhet majd, erre nincs szabály.
2012. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi h írtál! Azt lehet tudni h mennyivel voltak általában rövidebbek a kezecskék és a lábacskák? nálunk pl 2 mm-el kisebbet mérnek mindig..

Csak azért érdekelne mert az én családom magas,a férjemé meg alacsony..és kíváncsi vagyok h már számít-e most h rövidebb a combcsont egy picit!:)

Nyomtam a zöldet!!

2012. dec. 19. 17:46
 3/12 anonim ***** válasza:
apám 210 cm, anyám 180 cm, nagyszülők is ekkorák. én alig ütöm a 160-at. kint sem nőttem meg :)
2012. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sztem az uh -n mért adatokra ne adj ennyire, hisz nem pontos. ha pl. a terhességi kort határozzák meg, akkor ha uh szerint 25 hetes vagy, mensi szerint meg 23,akkor a mensit nézik.
2012. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

szia Zsófi!


köszi h írtál!:) tudom h nem ide tartozik de tudod már h fiú v lány lesz a babád?:) én írtam rád múltkor :D


egyébként milyen érdekes h ilyen magasak a szüleid..és Te meg nem lettél "annyira" :D esetleg tesód van? ő mekkora?

Nálatok az uh adatok kb mindig megegyeznek az aktuális héttel?

2012. dec. 19. 18:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 2 mm teljesen jó, kb annyival voltak nálam rövidebbek. De a lányom ma már 12 éves, és látom hogy megy ez, volt nyár, hogy alig nőtt, idén meg 8 cm-t, hirtelen akkora lett, mint a barátnője, aki pl egy centit sem nőtt a nyáron, teljesen kiszámíthatatlan dolog ez. Szerintem semmit nem jelent, hogy mekkorák, mikor megszületnek, behozzák később úgyis.
2012. dec. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szia szia! igen, kiderült végre kislány lesz, Flóra baba. :) tesóm meg nincs, úgyhogy nincs viszonyítási alap. nekünk az uh -n egyszer mondtak egy nap eltérést. centiben nem beszélt senki. de jó, h. mondod, van valami olyan oldal, ahol beírod a babád uh adatait és kiirja az ennek megfelelő terhességi kort. most rá is keresek volt-e valami eltérés utoljára.
2012. dec. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
noh, megtaláltam az oldalt, elég furi, az egyik adatra,amit a 25.héten mértek 30 hetet adott, egy másikra meg 23-at. úgyhogy inkább megnéztem a kedvenc terhességi hetek oldalam adatait (csaladvilag ) és itt minden mért uh adat a határértékek között van. szóval megnyugodhatok. :)
2012. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

engem is beparáztatnak ezek az oldalak,mert egyik oldal szerint jók a méretek a másik szerint meg kicsik..

mondjuk én azért is tartok mert a férjem anyukája 150cm volt,és nem szeretném ha az én kisfiam 150cm lenne majd :D

2012. dec. 20. 20:59
 10/12 A kérdező kommentje:
jaa és nagyon gratulálok h kislányod lesz!!! irigyellek ám picit érte;)
2012. dec. 21. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!