Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetes kismamik érzitek már...

16hetes kismamik érzitek már a babátokat? Főleg első babásokat kérdem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz én már elmúltam 16 hetes, most vagyok a 19.-ben, de már 15 hetesen éreztem a babócámat. Első terhességem. De persze ez mindenkinél más. Ha te még nem érzed, hamarosan biztosan fogod, ha pedig már érzed, akkor elhiheted, hogy ő az. Nem túl korai. (Ezt azért mondom, mert 15 hetesen "hülyének" néztem maga, hogy már érzem, de ő volt az.)
2012. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16hetes 4 napos vagyok,és pont most tettem fel egy kérdést,már két napja ha pihenek érzek valamit a köldököm alatt,mintha egy pillanatra finoman megnyomna,nem tudom máshogy leírni,aztán hogy ez Ő lehet-e azt nem tudom,de remélem:)
2012. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 16+5 hetesen éreztem őt először,utána éreztem még pár napig,és aztán semmit sem éreztem a 18. hétig. 18 hetesen éreztem őr pár napig,aztán semmit,aztán megint éreztem 1-2 napig,aztán megint semmi.Folyamatosan mozogni tegnapelőtt este óta érzem.Első baba lesz.


20+1 hkm

2012. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is 16 hetesen éreztem először, mikor egy kislány teli erőből belerohant a hasamba :-(, nagyon elkezdett mozgolódni. aztán legközelebb 18+5 hetesen akkorát rugot a kislányom, onnan már a férjem is érezte :-)
2012. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én még nem érzem őt sajnos de remélem nemsoká fogom :)
2012. dec. 20. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!