Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe estem, nem tudom mit...

Kétségbe estem, nem tudom mit tegyek! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Most vagyok 7 hetes 5 napos várandós, van egy három éves kislányom, illetve egy kétéves kislányom!

3 Éves kislányomat sajnos tegnap autizmussal diagnosztizálták! Nem tudom mi tévő legyek?!

Ti megtartanátok, vagy ebben az esetben elvetetnétek a terhességet???



2012. dec. 14. 09:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

és ez hogy hogy csak most derült ki ?

milyen jele vannak Nála? sokkal több törődést igényel?

Tervezett baba volt a 3.?


bocsi a sok kérdésért de ezeket h válaszolni tudjak jó lenne látni....

2012. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..



a tegnapi tippelőst akkor Te tetted fel igaz?

2012. dec. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
igen tervezett baba volt ő, a nagy leányzónál voltak jelek de többször kizárták, mert hol teljesen átlagos gyerek volt, hol picit furcsa és a szakembereket is megtévesztette.
2012. dec. 14. 09:40
 4/27 anonim ***** válasza:

leírod amiben furcsa volt ??


ha különösebb gondozást nem igényel (ezek szerint nem ) akkor mert vki azt mondta h autista még nem kell "leírni"....

ha ennyire nem észrevehető a dolog sz@rd le a véleményt mert lehet elveteted a bsbát és utána azt mondják bocsi a nagylány mégsem autista akkor mi lesz ??


meg úgy sem tudnád elvetetni a babát szerintem uh inkább nyugodj meg!!! nem lesz baj a naggyal sem szerintem ha ennyire nem észrevehető a dolog!!!!



mellesleg én tippeltem tegnap neked....írtam h többnek látszol meg h én még lapcsánkra vagyok....


3 éves kislány 1.5 éves kisfiú anyukája és 6 hetes kismama....

2012. dec. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarok hülyeséget írni, de azt vettem észre, hogy ez az autizmus most annyira "divat" betegség...tényleg nem akarok ezzel senkit felháborítani, de minden apró jelről már azt hiszik, hogy autista a gyerek.

Ahogy előttem is írták, szerintem ne görcsölj rá ennyire, mert ha nagy baj lenne a kislánnyal,akkor az egyértelmű lenne szerintem és nem ilyen, hogy egyik doki ezt mond,a másik meg azt.

Lehet nincs is semmi baja, csak van 1-2 jel ami az autistáknál is jelentkezik, de lehet ez nálatok csak a korral jár és majd elhagyja.

Főleg ha így vártátok a 3.babát is,akkor tuti nagy lelki törést okozna ha elvetetnéd!!

2012. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
85%
Az autizmus lehet 1000féle. Én mindenképpen azt mondom, hogy ne vetesd el azt a babót. A kisfiam csoportjában is van egy autista gyanús kislány, hát nem látni rajta semmit. Kicsit hangosabban beszél ill. elég rossz:-), de melyik gyerek nem az. Ha meglát már kiabál a kisfiamnak, hogy ..., megjött az anyukád! Igzt, nem tudom amúgy milyem, játszik-e, rajzol-e,de mondom ha nem mondják én rá nem jövök, hogy autista gyanús.
2012. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%
Semmiképpen ne vetesd el, az abortusz egy élet elvétele, és örökre lelkiiismeretfurdalásod lesz.
2012. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem se vetesd el. Majd írj légyszi, hogy miként döntöttél.

3kissrác anyukája

2012. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%

Ne vetsd el szerintem. Egyáltalán nem biztos, hogy a 2 kicsi is az/az lesz.

Egyébként engem is érdekelne, hogy milyen jelei voltak, mert az én lányom is néha furán viselkedik és kissé le van maradva a korához képest. De úgy tudom, hogy csak 3 évesen tudják ténylegesen diagnosztizálni, előtte csak rá utaló jelek vannak.

2012. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nagyon megtévesztő volt a kislány egyszer úgymond teljesen normális, máskor pedig egy icipicit más mint a többi, 10 hónapos volt amikor azt tudta énekelni Hinta palinta, csicsija babája, mondta, hogy Attila, a könnyű szavak kimaradtak, majd 15 hónapos korában teljesen elmaradtak az addig tanult szavak. Elkezdett halandzsa nyelven beszélni, majd egyszer csak megjelent a sikogatás, sokat sikogatott csak úgy ha épp rá tört. Szeret egyedül játszani, de velünk is, szépen be lehet vonni mindenbe, nincsenek dühkitörései, mosolygós, kedves, bújós kislány, hamar beszokott az oviba, szereti a gyerekeket az óvónéniket is. Szeret a középpontba lenni pl. ha körjáték van az oviba mindig be áll a kör közepére és annak örül, hogy mindenki körbe állja. A szabályokat elfogadja. Nem szobatiszta. De a beszéd elindult ismét, amit tanul az oviba azt elénekeli itthon!:)
2012. dec. 14. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!