Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Idősebb kismamák ti hogy...

Idősebb kismamák ti hogy viselitek a terhességet, és most a frontokat?

Figyelt kérdés
Én 40 éves vagyok,7 hónapos kismama,az ország keleti részében lakom,folyton fáj a fejem,és fáradt vagyok,szinte egész nap csak fekszem.Írjatok kort,hogy viselitek,hányadik terhesség,merre felé laktok...
2012. dec. 19. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 41 éves vagyok 33 hetes, 3. terhesség. A nagyok 16 ill. 18 évesek. Jól viselem a terhességet, bár estére már elfáradok, de mivel még dolgozok a főállásom mellett is, így ezen nem is csodálkozom. Budapesttől 40 km-re lakom nyugatra.
2012. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 40 vagyok, 3. terhesség és még csak az elején vagyok, 6 hétben, Budapesten lakom. Még egyenlőre jól viselem, persze a hasam sokat húzódik, többet, mint az első kettőnél és már sajnos itt a rosszullét is, de még csak öklendezek, nem hányok. Röviden ennyi. Próbálj meg nem feküdni egész nap, mert legyengülsz a szülésig, szedsz vitamint, magnéziumot, nekünk talán még fontosabbak ezek, mint a fiatalabbaknak. Jó babavárást!
2012. dec. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!