Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan sikertörténeteket...

Olyan sikertörténeteket várnék, akik vérzéssel kezdték a terhességet. Múlt hét hétfőre nem vártam, pénteken pozi teszt, ma vérzés. Doki nem lát még semmit, csak a petezsákot. Azt mondta bármi lehet! Biztatnátok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
:-) drága, ne aggódj! :-) sógornőm 3 hónapos terhes volt az ikrekkel, amikor furcsán érezte magát, gondolta elmegy dokihoz gyógyszert íratni. Minden hónapban rendszeres menzesze volt, néha megszédült, émelygett, de az első időben ráfogta a húsvétra. 3 hónaposan ott feküdt a doki ágyán az uh-n, a doki számolgatta a kezecskéket, lábacskákat, egy-kettő-három!!! Hármas ikrekkel volt kismama és 3 hónapig észre sem vette!!!! Hármas ikrekkel 3 hónapig rendszeres havi vérzéssel. Nagyon picikén születtek, de mind a három egészséges baba!!!!!! 2 kisfiú, egy kislány:-) azóta már igazi rosszcsont, eleven gyerekek! Ne aggódj, pihenj rengeteget!!!!!! Beszélgess a babócával sokat! :-) csak pozitívan! Boldog babavárást, bízom benne, hogy nem lesz semmi baj!!!!! :-)
2012. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi pont így indultunk, azóta már majd'9 hónapos kúszó-mászó nagylány :)

Pozitív lett a teszt, de még várni akartam a dokival pár hetet...hát nem jött össze, pecsételő vérzésem volt, irány a doki. Még csak petezsákot látott, semmit nem nagyon mondott, azt mondta 2 hét múlva menjek vissza. Nagyon féltem...

Másfél hét múlva mentem, akkor már másik dokihoz, akkor már volt szívhang, de néha-néha még utána is vérezgettem, úgy a 12. hétig.

Voltam több dokinál is így aztán, mindig, amikor előfordult.

Az egyik, akihez régóta jártam már, csak elköltöztünk, de mivel bíztam benne, elmentem hozzá. Ő nyugtatott meg egyedül, a többi nem nagyon foglalkozott velem igazán. Azt mondta, hogy a beágyazódáskor természetes lehet a vérzés, mert gyakorlatilag belefúrja magát a méh falába. Megnézte, hogy nincs-e vérömleny, mert az okozhat gondot, vetélést, de mivel nem volt, megnyugtatott, hogy valószínű ez csak a beágyazódást követően keletkezett vér, ami szépen lassan kiürül, és hát ez a szerencse, hogy kiürül, nem marad vérömleny, ami miatt leválhatna...

Azt javasolta egyébként, hogy a 12. hétig kerüljük az együttléteket a biztonság kedvéért...


Úgyhogy van sikertörténet bőven, nekem mindkét testvéremnél vérezgetett édesanyám, és rengeteget olvasni itt is.

Úgyhogy a legjobb, amit tehetsz, hogy pozitívan gondolkodsz, és próbálsz megnyugodni..ami tudom, hogy nagyon nehéz!


Sok sikert, és jó egészséget kívánok nektek, remélem minden rendben lesz nálatok is :)

2012. dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Késik a menzesz,vegyes érzések,hiszen nemrégen vetélésem volt. Elmegyek dokihoz,azt mondja de hát Ön vérzik,biztos terhes? Nem hittem szememnek,úristen,mégis megjött,pozitív teszt ellenére?! Uh következett,de hiszen dobog a pici szíve (6 hetes),kaptam gyógyszert és reménykedés következett,hogy velünk maradjon :) Eljött a 13. hét. Elöntött a vér,sírtam,hogy nem,nem akarom,hogy Ő is elhagyjon. Mentők,kórház.... Sajnálkozva néztek a nővérek,nyugodjak meg,mindjárt jön egy doki és megvizsgál!Kézi vizsgálódás után csak hümmögés.Ultrahangozni is akar.... IGEN! Dobog az én erős babám szíve. Diagnózis valami hematóma (vérömleny). Tanács: ne vegyem 100%-nak hogy nem fogja elsodorni,ez a valami. 2 hét idegbaj,és vérömlenynek már nyoma sincs. Innentől kezdve,nem véreztem,de a 19.-ik hétig szedtem a gyógyszert. Utána még párszor ilyen-olyan dolgokkal rámhozta fiam a szívbajt,a végére is jól megijesztett (nem is szülhettem meg természetesen :/ )de már 3 hónapos életvidám baba :)
2012. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Íme, a történetem. Azóta 20 hetes vagyok, és minden rendben volt. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!