Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy más országokban a terhesség 24. hetéig lehet abortuszra menni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 19:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Erről nem is hallottam amíg itt nem olvastam 2-3hete! Hát nem tudom engem már attól is kiráz a hideg ha valaki a 12. Hétig elveteti! De oké megértem mert inkább vetesse el ha már örökbe nem akarja adni minthogy ne tudja felnevelni és hiányt szentedjen a baba! De hogy kinek jut eszébe hogy 18-20-22hetesen az már mozog meg teljesen hu nem is tudom megfogalmazni! De engem is érdekel hogy erről ki hogy vélekedik!
2012. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Hol van ez? En meg nem hallottam rola....
2012. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Azt azért kihagyta a kérdezö, hogy a 24. hétig CSAK akkor lehet elvetetni, ha orvosilag indokolt, mert súlyosan fogyatékos lenne a gyerek. Ez azért egész más kiindulási helyzet, mint egy sima abortusz.
2012. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Kettes keress rá, én most nem szeretnék, mert rosszul érintenének a képek, mert kismama vagyok.

Mindig is ab elennes voltam, nem értem hogy lehetnek ilyenek az emberek.

2012. dec. 2. 19:26
 5/33 anonim ***** válasza:
87%
Magyarországon a 20. hétig, de utána is bármikor megszülhető, ha..."A terhesség az időtartamától függetlenül megszakítható a terhesség akkor, ha az állapotos nő életét veszélyeztető egészségi állapot teszi ezt indokolttá, illetve a magzatnál a szülés utáni élettel összeegyeztethetetlen rendellenesség áll fenn."
2012. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos esetekben itt is addig lehet...

(Ha a fejlődési rendellenesség vagy teratológiai ártalom valószínűsége eléri az 50%-ot).

2012. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem 3-as, nem így van. Nálunk 12. hétig, máshol 24 hétig legális. Orvosi papírral pedig talán még a 8. hónapig is. Én már mindent el tudok képzelni.
2012. dec. 2. 19:27
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem, hogy "csak ugy" barhol is engedelyezett lenne 20 hetes kor felett, orvosi indoklassal viszont vagy abortuszt, vagy idosebb terhessegnel szulesinditast barmikor elvegezhetnek.
2012. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Akinek olyan beteg a babája, hogy születése után meghal, azt megértem. De egy egészséges kisbaba....
2012. dec. 2. 19:30
 10/33 anonim ***** válasza:
58%
A 12. het utan mar nem abortusz, hanem mesterseges szules inditas. Ezt akkor vegzik, ha az anya elete veszelyben van, vagy a magzat sulyos, elettel osszeegyeztethetetlen rendellenessege van. Ez mindig is igy volt.
2012. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!