Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek-e, ha a teszten...

Terhes lehetek-e, ha a teszten a 2. csík halvány volt, de mikor elmentem az orvoshoz ő nem talált az ultrahangon semmit?

Figyelt kérdés
Igazság szerint 3hete voltam együtt a barátommal,de nem szeretnénk babát mert még fiatalok vagyunk.Védekeztünk de lehet,hogy valami nem volt rendben 4napja késik a mensim és holnap megyek kon trollra mert tegnap még semmi jele nem volt a terhességnek.

#uh-n semmi #kb 3hetes lehet
2012. dec. 20. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehetsz. 3 héttel a fogantatás után (akkor 5 hetes terhesnek számítasz) még nálam sem látott semmit az orvos az ultrahangon, aztán 1 hétre rá már igen. Ha van második csík, akkor valószínűleg baba van. Csináltál azóta újabb tesztet? Ha ugyanolyat csinálsz, és terhes vagy, akkor elvileg 2 naponta láthatóan erősödnie kell a csíknak. Ha nem erősebb, vagy halványabb mint volt, akkor valószínűleg csak elkezdődött valami de nem tudott beágyazódni, ilyen esetem is volt már.
2012. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon halvány vot a 2. csík. Ennek eredményeképpen állandóan tesztelgettem. Amikor elmentem az orvoshoz, akkor egy doboznyi, tesztcsikot kiboratottam az asztalára. Megnézte, mindet, kb. vagy 15-öt. Talán egyet talált benne, amire azt mondta, hogy nagy jóindulattal talán esetleg egy db. ami pozitív lehet, de azt mondta, hogy menjünk át az ultrahangra. Ott volt a monitoron a babám, szívhanggal. Ekkor voltam már 8 hetes. :-P Szóval, nemtudom, hogy ez most lehangol-e de nekem ez volt a tapasztalatom, és úgy, hogy szerintem a létező, és kapható legkülönbözőbb márkájú teszteket kipróbáltam.
2012. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat,de nem nyugodtam meg.Megmondom őszintén,hogy remélem hogy csak késik és a temszt tévedett. Nem csináltam másik tesztet remélem hogy holnap az orvos tud majd valami biztatòt mondani.
2012. dec. 20. 12:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Még nagyon korai, ezért nem is látni még semmit. Holnap sem biztos, hogy látni lehet majd. 1-2 hét szerintem, mire majd valóban ki tudja mondani a doki a terhességet.
2012. dec. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Azért ha nem megeröltető, és lesz időd, megírod kedves Kérdező, hogy hogyan alakult a sorsod? Kívánom, hogy legyen úgy, ahogy szeretnéd.Gondolok rád holnap!
2012. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze, lehetsz terhes. Anno én pont azon a napon csináltam meg az első terhességi tesztet(nekem is nagyon halvány két csík volt), amikor meg kellett volna jönnie, du. el is mentem a dokihoz, de még semmit nem látott.
2012. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Persze megírom:)

Nem szeretnék ártani a picinek ha mégis ugy alakul,hogy lesz,ugyhogy nagyon remélem,hogy csak vaklárma az egész...

2012. dec. 20. 15:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedden teszteltem halvány pozitívat, pénteken az orvos nem látott terhességet. Egy hét múlva ott "vigyorgott" az ultrahangon az azóta 1 éves kisfiam. Nekem akkor azt mondta a dokim, hogy a tesztek előbb mutatják a terhességet, mint ahogy ők látják az UH-n.
2012. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező mi van veled?

Látott valamit az orvosod?

Bár szerintem még nem nagyon mert még ha terhes is vagy akkor is még nagyon picike lehet. Talán egy vérvétel hitelesebb lenne.

2012. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát nem látott még semmit az orvos...kaptam valami gyógyszert ami állítólag segíthet hogy ne tapadjon meg,de nem 100%,szerda körül meg kéne jönnie azt mondta az orvos,ha nem akkor kontroll 2án.
2012. dec. 23. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!