Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek-e, ha a teszten...

Terhes lehetek-e, ha a teszten a 2. csík halvány volt, de mikor elmentem az orvoshoz ő nem talált az ultrahangon semmit?

Figyelt kérdés
Igazság szerint 3hete voltam együtt a barátommal,de nem szeretnénk babát mert még fiatalok vagyunk.Védekeztünk de lehet,hogy valami nem volt rendben 4napja késik a mensim és holnap megyek kon trollra mert tegnap még semmi jele nem volt a terhességnek.

#uh-n semmi #kb 3hetes lehet
2012. dec. 20. 11:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Sokat gondoltam ám rád, szóval akkor még mindig függőben vagy! Majd írj, hogy mi lett az eredmény! Kiváncsiak vagyunk!
2012. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves előző válaszoló!

Mint kiderült pocaklakó van a dologban,de azt kell mondjam sajnos...

Jövő héten lesz a megszakítás már ma lett volna csak közben megbetegedtem.Ez a döntés valószinüleg megváltoztatta az életem minden szemszögből a felelőtlenségtől kezdve még sorolhatnám,de ahogy a mondás is megerősíti-mindig a saját hibáiból tanul az ember.


De köszönöm az aggódást és az érdeklődő szavakat:)

Sok sikert mindenkinek az életben.

Sziasztok

2013. jan. 8. 14:30
 13/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok!Ó Istenem! Sajnálom nagyon, de ha nem tudjátok vállalni...!Nem tudok mit mondani, nem kerültem hál Istennek ilyen helyzetbe, hogy az elvetetés mellett kellett volna hogy döntsek! Mostani fejjel, hogy már gyerekem van, azt mondom, hogy soha nem lennék rá képes, de arra is emlékszem, hogy amikor nagyon fiatal voltam, és felmerült a gyanúja, hogy babám lehet a felelőtlenségem miatt, csak egy dolog lebegett az éretlenségem miatt a fejemben, hogy ha mégis, akkor el kell vetetni!Csak magammal törődtem, hogy a hibámat hogyan hozhatom helyre, és hogy tartsam titokban. :-( Persze a szüleim nem hagyták volna vszínű ha kiderül, de végül csak vaklárma volt, nem volt baba szerencsére, de tanultam belőle.Nálad következménye lett, és ennek sajnos egy egész életen át viseled a lelkedben a nyomát. De fel a fejjel! Tanulj belőle, és vigyázz magadra! Jó egészséget kívánok Neked!
2013. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!