Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma megtudtam, hogy kisfiú...

Ma megtudtam, hogy kisfiú lakik odabent! Mire kell jobban odafigyelnem majd, ha megszületik?

Figyelt kérdés
Van valami különbség a nemek gondozása között? Ugye nincs olyan, amit kifejezetten másként kellene csinálni majd? Kicsit félek, mert kisfiú még nem született a családban, de nagyon boldog vagyok.

2012. dec. 21. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Hát talán ne öltöztesd rózsaszínbe és ne addj rá habos babos ruhát. Ne nevezd el juliskának. Ezek miatt sokat csúfolhatják.
2012. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

:)))))

Semmi különbség fiú és lány között!

2012. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést majdnem feltettem én is :D

Én a kis angyalbögyörővel leszek bajba, mert korábban úgy hallottam nem mindegy, hogy állítod a pelusba.

Bár nekem még ráér az a pelenka mmájusig:-)

2012. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Ezt inkább a babák témakörben kellett volna feltenned, ott lehet több választ kapnál.

Na szóval, igenis van különbség. Pelusozásban is, meg fürdetésben, popsi krémezésben. Igazából mindenben ami a nemiszervekhez kapcsolódik. A vélemények pl nagyon megsoszlanak arról, hogy kell huzogatni nekik vagy sem fürdéskor.

2012. dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiú és egy lány után mondom, hogy ami a pelus alatt van az a különbség(a tartalma szintén tök egyforma:))

A fiamnak pl védőnéni gyerekorvos szerint is óvatosan mikornyit kellett húzni a bőrt a kukacon, nagyon finoman nézte a drnéni a tanácsadáson is. A kukacost úgy kened össze popsikrémmel, ahogy épp tudod-mert elmászik, tekeredik... de ezt megtudod. A csajoknak illik csak a széleket kenni, nem többet, mert hámosít összenöveszt, galibát okoz, még akkor is amikor elmászik:D

Pelenka levételnél ha kukacossal van dolgod, akkor akár a függöny is pisis lehet, függetlenül attól, hogy a gyereknek hová esik, max a távolság miatt ússza meg, addig a csajoknak a nyaka-haja lesz a max ameddig eljuthat a tócsa alatt. (az a fényes cérna nem cérna lesz, ami a pelussal együtt lejön)

Fürdésnél szintén alaposan, de finoman kell mosdatni őket.


Ezen kívül ezek az édes anyaboldogítók-szomorítók tök egyformák:)

2012. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

talán annyi, hogy a kisfiú képes a saját fülébe is belepisilni, ha arról van szó. Valamint téged is eltalálhat.

Egyébként nincs különbség, lányoknál nem mindegy, hogy hogyan törlöd a fenekét, a kaki miatt. Fiúknál meg majd később a fityma lesz téma.

2012. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is kislány után kisfiu jön kb április elején. A lányom képes volt egyszer a dokinénit lekakilni még amikor nagyon pici baba volt. Jött ki házhoz kb 3-4hósan szurit beadni és levette a pelust h minden oké-e s lekakilta a szép fehér ünneplős (legalábbis elegány) felsőjét.. Jót röhögtünk rajta.Szegény doki ma már nincs köztünk,igy arról se tud h jön a tesó:(
2012. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!