Gyerek vagy kutya?

Figyelt kérdés

33 hetes terhes vagyok és egy szörnyű problémám van:(

Férjnél vagyok és van 2 yorkink.Sajnos nehezen alszom már a pocakom miatt és a kutyák miatt is kényelmetlen,mászkálnak az ágyon éjjel,rám fekszenek és nem tudok mozogni rendesen,fordulni sem,zsibbad mindenem.A férjemnek erre az a megoldás hogy a másik szobában alszik velük.Ma történt éppen hogy az egyik kutya ráugrott a hasamra és a férjem rá sem szólt,sőt ami a legrosszabb,azt mondta átmegy velük a másik szobába.Megint külön alszunk már sokadszor.Szeretem őket,de ez nagyon rossz hogy a kutyákat választja.Mit tegyek?



2012. dec. 21. 23:06
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
52%

Hogyan hoztátok így össze a babát?:O

Egyébként elég gyerekes egy ember lehet a férjed. Csak nehogy szegény kicsi bánja majd...

2012. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes felállás.A szülés után neked lesz egy babás szobád,neki pedig egy kutyás?Ha benti kutyák,miért nem neveltétek meg őket,hogy számotokra is élhető legyen a helyzet.
2012. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
83%
Nem a kutyákat választja,hanem elviszi őket,hogy ne bizgassanak Téged és tudj pihenni.
2012. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Amikor megismerkedtünk már megvoltak neki a kutyák,és mivel nem voltam terhes ezért nem voltak ilyen problémák hogy nem tudtam aludni stb...ezek sajnos most jöttek ki a kutyákkal kapcsolatban.
2012. dec. 21. 23:12
 5/39 A kérdező kommentje:
elviszi őket?ja értem...szerintem velem kéne lenni és nem a kutyákkal normális esetben...
2012. dec. 21. 23:13
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
Éjszakára csukjátok be az ajtót. Így nem jönnek be és nem ugrálnak rátok a kutyák.
2012. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
9%
Attól még, hogy terhes vagy nem kellene kiüldöznöd a férjedet (és a kutyáidat) a szobátokból. Próbálj kicsit toleránsabb lenni...
2012. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez lenne a normális,de sajnos ez eszébe sem jut,már a kizárás..csak úgy ha ő is megy.
2012. dec. 21. 23:15
 9/39 A kérdező kommentje:
Kedves 7es,nem tudom miből gondolod hogy kiüldözök bárkit is,szerintem félre értettél valamit.Senkit nem küldtem ki!!!!
2012. dec. 21. 23:16
 10/39 anonim ***** válasza:
90%

én is hasonló helyzetben voltam, bár még nem babásan. volt 2 cicám, akik velünk aludtak, de párom nem tolerálta őket. választás elé állított: vagy a macskák vagy ő. a páromat választottam, hiába szakadt meg a szívem, hogy ki kellett zárnom a macsekokat a konyhába.

és igaza volt, be kell látnom így utólag, az állat nem az ágyba való. főleg nem egy terhes nő mellé. ezt igazán megérthetné a férjed is.

érdemben nem tudtam segíteni, de átérzem a helyzeted. remélem sikerül tisztáznotok, és a kutyák ha más nem legalább az ágyról lekerülnek.

2012. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!