Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy adag fehér krémes izé...

Nagy adag fehér krémes izé lehet a nyákdugó? Muszáj hogy véres legyen? Nektek milyen volt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, hogy véres legyen, de inkább kocsonyás, mint krémes az állaga.
2012. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan,mint a tojásfehérje:színre és állagra is,esetleg kicsit véres (bár nekem nem volt az).

De ha fehér,krémes az semmiképpen nem az,inkább valami gombás dolog lehet.

2012. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt véres. De tényleg kocsonyásnak kéne lennie. Szerintem csak sima folyás.
2012. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem sem volt véres, teljesen olyan volt mint egy adag tojásfehérje. nem krémes...
2012. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél kicsit rózsaszínes volt. Akkor teljesen egyértelmű volt, hogy az. Most kicsit nehezebb volt megállapítanom, mert volt folyásom is, ami inkább krémes állagú, de most 3 napja kocsonyás szerű, azaz amit írtak, tojásfehérje féle távozik. Nem rózsaszínes, azaz nem véres. Nekem pl folyamatosan megy el, nem nagy adagokban, hanem szép folyamatosan, ahogy az elsőnél.
2012. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!